JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Kraków | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Kraków | Wrocław


Kraków, Wrocław
2 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł
Pragniecie całkowitego i totalnego odprężenia? Macie ochotę przeżyć magiczne doznania, delektując się wspólnie spędzonym czasem? Popołudnie w SPA dla Dwojga będzie dla Was idealnym rozwiązaniem! Wspólne zanurzenie się w stan błogiego relaksu sprawi, że, romantyczna iskra rozpali Wasze zmysły! Będziecie mieć możliwość wyboru wariantu, który będzie dla Was najlepszy. Masaż, a może regenerujący zabieg? Niezależnie od tego co wybierzecie- z pewnością to popołudnie pozostanie w Waszej pamięci na długo!

Co obejmuje prezent?

Prezent Popołudnie w SPA dla Dwojga obejmuje:

- w pierwszej kolejności konsultację z kosmetologiem,

- następnie do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami* - ok. 30 min.

- w dalszej kolejności jeden z następujących zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min.

- jako zwieńczenie, do wyboru: manicure* lub mini-spa dla dłoni albo peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

*manicure- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu i Gdyni; masaż gorącymi kamieniami- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

Ile trwa realizacja prezentu?

Realizacja prezentu trwa 2,5 godziny.

Prezent Popołudnie w SPA sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent dla rodziców

Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla pary? Pragniesz podarować rodzicom wyjątkowy podarunek na rocznicę ślubu? Popołudnie w SPA dla Dwojga to nie tylko rozkosz dla ciała, ale przede wszystkim świetny sposób na spędzenie magicznych chwil we dwoje. Podaruj bliskim Ci osobom podwójną przyjemność!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent Popołudnie w SPA dla Dwojga obejmuje: konsultację z kosmetologiem; do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami- ok. 30 min. Następnie jeden z wybranych zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min. W dalszej kolejności do wyboru: manicure lub mini-spa dla dłoni lub peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

Uwagi: manicure- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu; masaż gorącymi kamieniami- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2644
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.