Popołudnie w SPA dla Dwojga | Wrocław | Kraków

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Wrocław | Kraków


Wrocław, Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

848,99 zł

848,99 zł

O prezencie

Pragniecie całkowitego i totalnego odprężenia? Macie ochotę przeżyć magiczne doznania, delektując się wspólnie spędzonym czasem? Popołudnie w SPA dla Dwojga będzie dla Was idealnym rozwiązaniem! Wspólne zanurzenie się w stan błogiego relaksu sprawi, że romantyczna iskra rozpali Wasze zmysły! Będziecie mieć możliwość wyboru wariantu, który będzie dla Was najlepszy. Masaż, a może regenerujący zabieg? Niezależnie od tego co wybierzecie- z pewnością to popołudnie pozostanie w Waszej pamięci na długo!

Co obejmuje prezent?
Prezent Popołudnie w SPA dla Dwojga obejmuje:
- w pierwszej kolejności konsultację z kosmetologiem,
- następnie masaż jednej, wybranej parti ciała,
- w dalszej kolejności jeden z następujących zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min.
- jako zwieńczenie, do wyboru: mini-spa dla dłoni albo peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem)

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok. 2 godzin.

Popołudnie w SPA dla Dwojga to nie tylko rozkosz dla ciała, ale przede wszystkim świetny sposób na spędzenie magicznych chwil we dwoje. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent Popołudnie w SPA dla Dwojga obejmuje: konsultację z kosmetologiem, masaż jednej, wybranej parti ciała, jeden z wybranych zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min. W dalszej kolejności do wyboru: mini-spa dla dłoni lub peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.