JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Popołudnie w Spa dla Dwojga | Katowice

Popołudnie w Spa dla Dwojga | Katowice


Katowice
1-2 os.

999 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
999 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzycie o wspólnych chwilach zapomnienia? Właśnie trzymacie w rękach pierwszy krok do krainy rozkoszy! Popołudnie w Spa dla Dwojga to wyjątkowa oferta, która pozwoli Wam spędzisz razem czas i doznać maksymalnego odprężenia w rękach dyplomowanych masażystów. Poczujcie, jak uchodzi z Was nagromadzone napięcie, a zamiast stresu pojawia się stan błogości, który możecie wspólnie celebrować. Tylko Wy, rozkosz i odrobinę złota!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje masaż wykonywany przez dwóch masażystów dla dwóch osób (1.5h) oraz zabieg ze złotem na twarz dla dwóch osób (1h).

Jakie efekty przynoszą zabiegi złotem?
Złoto zastosowane na twarz odmładza ją poprzez spłycenie zmarszczek, rozjaśnianie cery oraz pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto likwiduje opuchliznę i poprawia krążenie, a także wykazuje działanie nawilżające i antybakteryjne.

Czy wiesz, że...
Złoto ma wartość nie tylko finansową, ale sprawdza się także w przemyśle, elektronice, medycynie i kosmetologii. Złoto z powodzeniem jest wykorzystywane w budownictwie, do produkcji płyt głównych w komputerach, a także pozwala walczyć z oznakami starzenia się skóry.

Popołudnie w Spa dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent ślubny, prezent dla pary, prezent dla żony

Odprężeniem w Spa będą zachwyceni nie tylko nowożeńcy, ale także Twoi rodzice, świętujący rocznicę ślubu! A może szukasz prezentu dla męża, którym będziecie mogli cieszyć się wspólnie? Podaruj sobie i swojej drugiej połówce odrobinę luksusu i śmiało wybierz Popołudnie w Spa dla Dwojga jako prezent z okazji walentynek!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 1,5h masaż wykonywany przez 2 masażystów dla każdej osoby oraz zabieg "Złoto na Twarz" dla dwóch osób (1h).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.