Pakiet SPA dla Niego | Konin

0.0 0 Opinie

Pakiet SPA dla Niego | Konin


Konin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

339,99 zł

339,99 zł

O prezencie

Wiesz, że współcześnie uważna pielęgnacja ciała dla mężczyzn jest niemal obligatoryjna? I nie chodzi tylko o sylwetkę, którą rzeźbisz na siłowni. Facet, pragnący wyglądać na osobę odnoszącą sukces, nie może lekceważyć sobie obowiązku dbania o schludny i estetyczny wygląd. Aby ułatwić panom właściwą pielęgnację ciała, skomponowano Pakiet Spa dla Niego. Seria zabiegów wchodząca w jego skład, zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę, aby mogli się czuć pewniej i atrakcyjniej. Przekonaj się, że wizyta w Spa przyjemnie i pożytecznie spędzony czas!

Co obejmuje prezent?
Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami 1 godzina oraz zabieg na twarz "Superman".

Co to jest zabieg "Superman" i na czym polega?
Zabieg superman to innowacja w dziedzinie pielęgnacji skóry mężczyzn. Celem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń oraz intensywne nawilżenie. Aby rozpocząć zabieg skóra poddana jest oczyszczeniu, w tym celu używamy peelingu. Kolejnym krokiem będzie odblokowanie ujść gruczołów i rozpuszczenie zrogowaciałego naskórka. Chcąc skoncentrować się na nawilżeniu skóry twarzy, ale również i okolic oczu wykorzystujemy algi z ekstraktem z aloesu i witaminami B, C i E oraz kolagenowe płatki pod oczy. Ostatnim krokiem jest wykończenie zabiegu kremem z nawilżającym kompleksem, który zredukuje szorstkość i nawilży.

Pakiet SPA dla Niego | Konin to praktyczny prezent dla faceta, który odnosi sukces, to weź pod uwagę, że pomagając mu dbać o swój wygląd, pomagasz mu w codziennych kontaktach z ludźmi – także, a może przede wszystkim, tych biznesowych. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości co do tego, czy ten podarunek sprawdzi się jako wartościowy prezent dla niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje :Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami 1 godzin oraz zabieg "Superman". Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Health & Beauty Konin

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.