JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet SPA dla Niego | Konin

Pakiet SPA dla Niego | Konin


Konin
1 os.

284,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
284,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiesz, że współcześnie uważna pielęgnacja ciała dla mężczyzn jest niemal obligatoryjna? I nie chodzi tylko o sylwetkę, którą rzeźbisz na siłowni. Facet, pragnący wyglądać na osobę odnoszącą sukces, nie może lekceważyć sobie obowiązku dbania o schludny i estetyczny wygląd. Aby ułatwić panom właściwą pielęgnację ciała, skomponowano Pakiet Spa dla Niego. Seria zabiegów wchodząca w jego skład, zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę, aby mogli się czuć pewniej i atrakcyjniej. Przekonaj się, że wizyta w Spa przyjemnie i pożytecznie spędzony czas!

Co obejmuje prezent?
Masaż relaksacyjny olejem kokosowym 1 godzina, zabieg na twarz "Superman", strzyżenie męskie z myciem i masażem głowy lub manicure męski.

Pakiet SPA dla Niego | Konin to praktyczny prezent dla faceta, który odnosi sukces, to weź pod uwagę, że pomagając mu dbać o swój wygląd, pomagasz mu w codziennych kontaktach z ludźmi – także, a może przede wszystkim, tych biznesowych. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości co do tego, czy ten podarunek sprawdzi się jako wartościowy prezent dla niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje :Masaż relaksacyjny olejem kokosowym 1 godzin, zabieg "Superman", strzyżenie męskie z myciem i masażem głowy lub manicure męski. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.