JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet Spa dla Mamy | Konin

Pakiet Spa dla Mamy | Konin


Konin
1 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiesz, że każda szczęśliwa kobieta jest piękna? Aby, zapewnić sobie wspaniałą urodę musisz zadbać przede wszystkim o dobre samopoczucie. Pielęgnacja ciała tylko wtedy może przynieść skutek, kiedy łączy się bezpośrednio z relaksacją. Pakiet Spa został tak skomponowany, aby zapewnić Ci jedno i drugie w odpowiednich proporcjach. Okład borowinowy w połączeniu z masażem i maseczką na twarz, sprawią że czas spędzony w salonie będzie dla Ciebie okazją do wypoczynku, który przyniesie Ci jednocześnie wyraźne estetyczne korzyści. Wykorzystaj swój Pakiet Spa, a na pewno go docenisz!

Co obejmuje prezent?

Godzinny klasyczny masaż pleców,  okład borowinowy, zabieg odmładzający na twarz.

Co to jest okład borowinowy?

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury, wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym skóra jest gładka jak aksamit. 

Pakiet Spa dla Mamy | Konin to wyjątkowy prezent dla mamy. Jest on tak skomponowany, aby zapewnić dojrzałej kobiecie wszystko to, czego potrzebuje najbardziej. Zapewnia zarówno relaksacyjny masaż, okład, jak i maseczkę na twarz – zabiegi wpłyną na cerę kobiety oraz młody jej wygląd skóry. Wybierając ten praktyczny prezent dla niej, robisz jej naprawdę ważną przysługę. Ten podarunek to najrozsądniejszy wybór.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Godzinny masaż klasyczny całego ciała, okład borowinowy, zabieg odmładzający na twarz. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.