Pakiet Spa dla Mamy | Konin

Nowość
5.0 1 Opinii

Pakiet Spa dla Mamy | Konin


Konin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Wiesz, że każda szczęśliwa kobieta jest piękna? Aby zapewnić sobie wspaniałą urodę, musisz zadbać przede wszystkim o dobre samopoczucie. Pielęgnacja ciała tylko wtedy może przynieść skutek, kiedy łączy się bezpośrednio z relaksacją. Pakiet Spa dla Mamy został tak skomponowany, aby zapewnić Ci jedno i drugie w odpowiednich proporcjach. Okład borowinowy w połączeniu z masażem i maseczką na twarz, sprawią, że czas spędzony w salonie będzie dla Ciebie okazją do wypoczynku, który przyniesie Ci jednocześnie wyraźne estetyczne korzyści. Wykorzystaj swój Pakiet Spa, a na pewno go docenisz!

Co obejmuje prezent?
Godzinny klasyczny masaż pleców,  okład borowinowy, zabieg odmładzający na twarz.

Co to jest okład borowinowy?
Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury, wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym skóra jest gładka jak aksamit. 

Pakiet Spa dla Mamy | Konin to wyjątkowy prezent dla mamy. Jest on tak skomponowany, aby zapewnić dojrzałej kobiecie wszystko to, czego potrzebuje najbardziej. Zapewnia zarówno relaksacyjny masaż, okład, jak i maseczkę na twarz – zabiegi wpłyną na cerę kobiety oraz młody jej wygląd skóry. Wybierając ten praktyczny prezent dla niej, robisz jej naprawdę ważną przysługę. Ten podarunek to najrozsądniejszy wybór.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: Godzinny masaż klasyczny całego ciała, okład borowinowy, zabieg odmładzający na twarz. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Health & Beauty Konin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Ewa M.

Jestem bardzo zadowolona z pakietu wykonanych usług. Począwszy od elastycznego podejścia do moich propozycji zmian, poprzez miły kontakt oraz organizacyjnie sprawne i profesjonalne wykonanie wszystkich zabiegów. Dodam, że otoczenie i warunki sprzyjały relaksowi. Bardzo dziękuje.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.