JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet "Hammam Marokański" | Konin

Pakiet "Hammam Marokański" | Konin


Konin
1 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiesz, jak niezwykłe efekty zapewniają orientalne techniki pielęgnacji ciała? Różne kultury wypracowały zupełnie inne sposoby na dbanie o urodę. Te najskuteczniejsze przyjęły się również w innych miejscach na świecie. Niestety, współcześnie zbyt często naturalne metody, zastępuje się chemicznymi. Kiedy wybierzesz się do salonu wykorzystać Pakiet ‘Hammam Marokański”, który bazuje na oryginalnych metodach dbania o piękny wygląd, przekonasz się, że nie ma lepszych sposobów na pielęgnację własnej urody. Uczestnictwo w zabiegach będzie dla Ciebie również okazją do relaksu. Skorzystaj z niej!

Co obejmuje prezent?
Kąpiel parową w fitosaunie, peeling czarnym mydłem, oczyszczająca maska glinkowa, masaż olejem arganowym oraz wypoczynek z herbatką przyrządzoną po marokańsku.

Na czym polega peeling czarnym mydłem?
Na dogłębnym oczyszczeniu ciała przy użyciu mydła Savon Noir i rękawicy Kessa. Savon Noir ma konsystencję brunatnej pasty i powstaje z czarnych oliwek oraz oleju.

Pakiet "Hammam Marokański"  sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla mamy, prezent dla kobiety.

Pakiet „Hammam Marokański” to ciekawy pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Ten oryginalny podarunek gwarantuje paniom kompletny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, w trakcie których będzie mogła się również zrelaksować. To dobry sposób na upominek dla mamy w dniu jej święta, albo na prezent dla żony, np. z okazji urodzin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Kąpiel parową w fitosaunie, peeling czarnym mydłem, oczyszczająca maska glinkowa, masaż olejem arganowym oraz wypoczynek z herbatką przyrządzoną po marokańsku. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.