Pakiet "Hammam Marokański" | Konin

5.0 1 Opinii

Pakiet "Hammam Marokański" | Konin


Konin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Wiesz, jak niezwykłe efekty zapewniają orientalne techniki pielęgnacji ciała? Różne kultury wypracowały zupełnie inne sposoby na dbanie o urodę. Te najskuteczniejsze przyjęły się również w innych miejscach na świecie. Niestety, współcześnie zbyt często naturalne metody, zastępuje się chemicznymi. Kiedy wybierzesz się do salonu wykorzystać Pakiet ‘Hammam Marokański”, który bazuje na oryginalnych metodach dbania o piękny wygląd, przekonasz się, że nie ma lepszych sposobów na pielęgnację własnej urody. Uczestnictwo w zabiegach będzie dla Ciebie również okazją do relaksu. Skorzystaj z niej!

Co obejmuje prezent?
Kąpiel parową w fitosaunie, peeling czarnym mydłem, oczyszczająca maska glinkowa, masaż olejem arganowym oraz wypoczynek z herbatką przyrządzoną po marokańsku.

Na czym polega peeling czarnym mydłem?
Na dogłębnym oczyszczeniu ciała przy użyciu mydła Savon Noir i rękawicy Kessa. Savon Noir ma konsystencję brunatnej pasty i powstaje z czarnych oliwek oraz oleju.

Pakiet "Hammam Marokański" | Konin to ciekawy pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Ten oryginalny podarunek gwarantuje paniom kompletny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, w trakcie których będzie mogła się również zrelaksować. To dobry sposób na upominek dla mamy w dniu jej święta, albo na prezent dla żony, np. z okazji urodzin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: Kąpiel parową w fitosaunie, peeling czarnym mydłem, oczyszczająca maska glinkowa, masaż olejem arganowym oraz wypoczynek z herbatką przyrządzoną po marokańsku. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Health & Beauty Konin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Lilla S.

Jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, profesjonalizm w każdym calu, masaż bardzo relaksacyjny polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.