Nawilżający Rytuał Twarzy | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Nawilżający Rytuał Twarzy | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Na pewno zdajesz sobie sprawę ze szkodliwego wpływu wielu czynników na Twój organizm? Skóra na Twojej twarzy jest najbardziej narażona na wyniszczenie, dlatego dbanie o nią jest szczególnie ważne. Nawilżający Rytuał Twarzy to kompleksowa seria zabiegów, które mają na celu przywrócenie pełnej równowagi skórze – nawilżeniu jej i zregenerowaniu. Masaż będący elementem Rytuału rozluźni mięśnie mimiczne, zmniejszając ryzyko powstawania zmarszczek. Wszystko to, aby zapewnić Ci młody i naturalnie piękny wygląd. Przekonaj się, jak wiele zyskasz dzięki takiej kompleksowej pielęgnacji!

Co obejmuje prezent?
Zabieg obejmuje: demakijaż, tonizację, peeling, masaż, serum oraz maskę na twarz i krem.

Jakie korzyści płyną z tego zabiegu?
Zabiegi te zapewnią Ci głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć. Dzięki nim poczujesz rozluźnienie, poprawisz samopoczucie, a przedewszystkim nawilżysz skórę.

Nawilżający Rytuał Twarzy | Lublin to niebanalny prezent dla koleżanki. Nasza skóra z wiekiem traci swoją elastyczność, dlatego podarunek, który daje możliwość przywrócenia jej młodzieńczego blasku dla wielu osób – zwłaszcza kobiet – będzie na wagę złota. Aby zrobić przyjemność bliskiej osobie nie trzeba kupować bardzo drogich upominków – wystarczy użyteczny prezent, który będzie odpowiedzią na jej potrzeby.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg obejmuje demakijaż, tonizację, peeling, masaż, serum oraz maskę na twarz i krem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.