Lot Widokowy Paralotnią | Nowy Targ (okolice) | Nowy Sącz (okolice) | Zakopane (okolice)

0.0 3 Opinie

Lot Widokowy Paralotnią | Nowy Targ (okolice) | Nowy Sącz (okolice) | Zakopane (okolice)


Kasina Wielka
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Cichy lot, który pozwoli delektować się pięknymi widokami, bez warkotu silnika? Doceniasz możliwość patrzenia na świat z góry? Zapraszamy na Lot Widokowy Paralotnią niedaleko Nowego Targu, Nowego Sącza i Zakopanego ! Poznaj prawdziwe podniebne przeżycie z doświadczonym pilotem! Poznaj urokliwy Beskid Wyspowy i zakochaj się w lataniu! Zastrzyk adrenaliny i wspaniała zabawa gwarantowane! Poczuj się wolny niczym ptak i przeżyj prawdziwą przygodę swojego życia! Spełnij swoje marzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy paralotnią w tandemie (z pilotem), dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
Lot będzie trwał od 10 do 20 minut, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może latać paralotnią, jednakże wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Widokowy Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent urodzinowy, prezent dla kobiety

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które dostarczy mnóstwo emocji Twojemu mężowi lub Twojej żonie? Lot Widokowy Paralotnią  to doskonała rozrywka i sposób na przeżycie wspaniałej przygody! Idealnie sprawdzi się jako prezent imieninowy lub gwiazdkowy! Podarunek, z którego z pewnością ucieszy się zarówno tata, jak i mama!
Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kasina Wielka

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody. Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać podana w momencie rezerwacji. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika 35 - 105 kg w ubraniu. Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, epilepsja. Osoby po spożyciu alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w locie. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia filmu z lotu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AJSP

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Piotr F.

Jak by było 10 gwiazdek to śmiało bym tyle dał. Super podejście do klienta i mega atmosfera. Na pewno to nie będzie ostatni mój lot z tą firmą i będę ich polecać, bo warto.

Patrycja K.

Lot paralotnia był niezapomniana przygoda. Kontakt z firmąs bez zastrzeżeń, obsługa bardzo sympatyczna. Całość sprawna i bezpieczna.

Joanna N.

Bardzo profesjonalna ekipa, wszystkim zajęli się od początku do końca. Czułam się bezpiecznie i lot był niesamowity. Polecam ten zespół!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.