Lot Widokowy Paralotnią | Nowy Targ (okolice) | Tarnów (okolice) | Zakopane (okolice)

5.0 3 Opinii

Lot Widokowy Paralotnią | Nowy Targ (okolice) | Tarnów (okolice) | Zakopane (okolice)


Kasina Wielka
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,99 zł

398,99 zł

O prezencie

Cichy lot, który pozwoli delektować się pięknymi widokami, bez warkotu silnika? Doceniasz możliwość patrzenia na świat z góry? Zapraszamy na Lot Widokowy Paralotnią niedaleko Nowego Targu, Nowego Sącza, Tarnowa i Zakopanego! Poznaj prawdziwe podniebne przeżycie z doświadczonym pilotem! Poznaj urokliwy Beskid Wyspowy i zakochaj się w lataniu! Zastrzyk adrenaliny i wspaniała zabawa gwarantowane! Poczuj się wolny niczym ptak i przeżyj prawdziwą przygodę swojego życia! Spełnij swoje marzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy paralotnią w tandemie (z pilotem), dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
Lot będzie trwał od 10 do 20 minut, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może latać paralotnią, jednakże wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Widokowy Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent urodzinowy, prezent dla kobiety

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które dostarczy mnóstwo emocji Twojemu mężowi lub Twojej żonie? Lot Widokowy Paralotnią  to doskonała rozrywka i sposób na przeżycie wspaniałej przygody! Idealnie sprawdzi się jako prezent imieninowy lub gwiazdkowy! Podarunek, z którego z pewnością ucieszy się zarówno tata, jak i mama!
Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kasina Wielka

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody. Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać podana w momencie rezerwacji. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika 35 - 105 kg w ubraniu. Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, epilepsja. Osoby po spożyciu alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w locie. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia filmu z lotu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AJSP

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Krzysztof

Świetny kontakt z organizatorami, wybierając ich zdajecie się Państwo na doświadczonych profesjonalistów. Polecam wziąć nagranie z lotu - za niewielką dopłatą można uwiecznić bezcenne wspomnienia w świetnej jakości. W 100% polecam!

Piotr K.

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo sympatycznym i miły pilot. Moim zdaniem pełen profesjonalizm. Polecam

Grzegorz N .

Bardzo ciekawe przeżycie! Polecam każdemu kto lubi oglądać świat z innej perspektywy:) Dla tych co się boją - nie ma czego! Nawet przez moment nie poczułem się niekomfortowo w trakcie lotu :)

Marcin J.

Bardzo fajna obsługa, pomocna w organizacji. Sam lot w malowniczym miejscu miał chyba trwać 10-20 minut, ale zdaje się, że trwał sporo więcej, bo noszenie sprzyjało. Pozdrawiam!

Tomasz Cz.

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.