Kolacja z Wine&Food Pairingiem dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Kolacja z Wine&Food Pairingiem dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Kuchnia nie musi być nudna i przewidywalna - jeżeli zgadzacie się z tym stwierdzeniem, ten prezent będzie trafem w dziesiątkę! Kolacja z Wine&Food Pairingiem to wejście na wyższy poziom dla Waszych kubków smakowych. Zasmakujcie w kuchni napisanej na kompletnie inny sposób, odkryjcie zupełnie nowe smaki i zapachy i dajcie siebie zaskoczyć, ale co najważniejsze - podążajcie za trafnym przysłowiem: "Przez żołądek do serca." i spędźcie ze sobą czas w naprawdę wyjątkowy sposób!

Co obejmuje prezent?
Kolacja obejmuje: danie główne, przystawkę oraz deser, do każdego dania serwowana będzie lampka wina + lampka wina musującego na powitanie.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok 1,5-2 godziny.

Jakie są przeciwwskazania?
Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, nie może być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.

Kolacja z Wine&Food Pairingiem dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla pary.Wspołny wieczór z dobrym winem zapadnie w pamięć każdemu.Ten podarunek będzie również idealnym pomysłem na prezent dla rodziców, dzięki któremu spędzą ze sobą wspaniałe chwile.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Menu: przystawka, danie główne oraz deser, do każdego dania serwowana będzie lampka wina plus lampka wina musującego na powitanie. Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej. Usługa nie obejmuje dodatkowo zamawianych pozycji z menu, dodatkowych butelek wina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Odkupienie Win

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Anita

Idealny wieczór z przepysznym jedzeniem. Chylę czoła przed kucharzem, bo to co wyczynia z kupkami smakowymi jest nieziemskie! Miła i kameralna atmosfera lokalu, super wpisała się nam w klimat świętowania 1 rocznicy ślubu. Czuliśmy się zaopiekowani pod każdym względem a Sommelier wyczerpująco odpowiadał na pytania dotyczące serwowanych do posiłku win. Polecam każdemu, kto chciałby podkreślić wyjątkowość danego dnia. Obsłudze dziękujemy za wspaniały wieczór i chętnie zawitamy ponownie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.