JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Bydgoszcz

Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Bydgoszcz


Bydgoszcz
2 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

PRZEDSPRZEDAŻ! Pierwsze realizacje w 2021 roku!

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy potrafilibyście rozpoznać smak swoich ulubionych potraw, nie widząc ich? Zapraszamy na kulinarne wydarzenie, które zabierze Was w podróż do świata zabawy formą, kształtem i konsystencją jedzenia. Kolacja w Ciemności dla Dwojga to wyjątkowy event, który pozwala poznać wyjątkowy smak potraw, dzięki wyostrzeniu odpowiednich zmysłów - smaku, węchu, słuchu i dotyku. Prowadzący kolację, będzie Wam pomagał lub...przeszkadzał w odpowiedzi na pytanie - “Co właściwie jedliśmy?”. Smacznego!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne oraz zimne napoje dla każdej z osób.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolików zaprowadzą Was kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możecie zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godziny.

Czy wiesz, że…
Kolacja w Ciemności cieszy się sporą popularnością i do tej pory była dostępna w siedmiu miastach. Właśnie otwiera się w nowej lokalizacji. Bydgoszcz - wyjątkowe kulinarne wydarzenie nadchodzi!

Kolacja w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, upominek ślubny, prezent dla małżeństwa

Szukasz upominku, który dostarczy Twoim bliskim niezapomnianych wrażeń? Szukasz pomysłu na prezent dla pary, który będzie romantyczny, zaskakujący i zachwycający? Voucher na Kolację w Ciemności dla Dwojga w Bydgoszczy to okazja, by przeżyć wspaniałą, kulinarną przygodę. Wspaniały podarunek z okazji Dnia Kobiet lub urodzin! Event w ciemności to super zabawa, która zmienia postrzeganie jedzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby. Prosimy o punktualne przybycie.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.