JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja w Ciemności | Bydgoszcz

Kolacja w Ciemności | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

PRZEDSPRZEDAŻ! Pierwsze realizacje w 2021 roku!

Człowiek w życiu kieruje się pięcioma zmysłami. Co stanie się, gdy na chwilę zrezygnujesz z jednego z nich? Zobacz jak wygląda Kolacja w Ciemności i wyostrz pozostałe zmysły, rezygnując ze wzroku. Kelnerzy, wyposażeni w noktowizory, zaprowadzą Cię do Twojego stolika. Następnie prowadzący wprowadzi Cię w klimat kolacji, pomagając zorientować się w ciemności. Potem czeka Cię już prawdziwa uczta. Ciekawe czy zdołasz rozpoznać co znalazło się na Twoim talerzu? Spokojnie, po kolacji, szef kuchni pokaże co jadłeś!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla jednej osoby, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne oraz zimne napoje.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolika zaprowadzą Cię kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możesz zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godziny.

Czy wiesz, że…
Kolacja w Ciemności cieszy się sporą popularnością i do tej pory była dostępna w siedmiu miastach. Właśnie otwiera się w nowej lokalizacji. Bydgoszcz - wyjątkowe kulinarne wydarzenie nadchodzi!

Kolacja w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla koleżanki, prezent na imieniny

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla bliskiej osoby? Rozglądasz się za czymś niezwykłym? Kolacja w Ciemności to wyjątkowy, kulinarny event, który zaskakuje i zachwyca jednocześnie! Voucher na kolację w Bydgoszczy to świetny podarunek, który doceni zarówno mężczyzna, jak i kobieta! Super prezent, wielkie emocje - czy można chcieć czegoś więcej?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby. Prosimy o punktualne przybycie.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.