(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kąpiel Piwna | Kraków

0.0 0 Opinii

Kąpiel Piwna | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Kąpiel Piwna, Kraków - Piwne SPA Kraków

Cenisz sobie chwile relaksu z idealnie schłodzonym piwem w ręce? Wskakuj do drewnianej bali i zatrać się podchmielonej kąpieli, która zagwarantuje Ci należyte odprężenie. Kąpiel Piwna to nie tylko oryginalna forma relaksu, to także zabieg pielęgnacyjny dla ciała i przyjemność dla ducha. Poczuj ulubiony zapach chmielu i utop w piwie wszystkie troski, by w pełni zatracić się w błogiej kąpieli, zapominając o codzienności!

Kąpiel Piwna w Krakowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kąpiel Piwną. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie składa się z: kąpieli piwnej w drewnianej balii, degustacji schłodzonego piwa z małego browaru (0,5 l) oraz relaksu na słomianym łożu. 

Ile trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 60 minut.

Na czym polega Kąpiel Piwna i jakie są jej właściwości?
Do Kąpieli Piwnej używa się specjalnego piwa kąpielowego, które jest bogate w chmiel, słód oraz drożdże i niesie wiele korzyści dla ciała i ducha. Zabieg rozświetla i odmładza skórę, poprawia krążenie krwi, a także działa niezwykle relaksująco.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia zestawu na miejscu.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel Piwna - Voucher na prezent

Twój partner uwielbia relaks z ulubionym trunkiem w ręku? Kąpiel Piwna to doskonały podarunek dla męża, ale także świetny pomysł na prezent dla taty, który ceni sobie słodowe aromaty. Voucher na oryginalną formę relaksu to również wyjątkowy upominek dla szefa, który pozwoli mu się odstresować i zapomnieć o problemach! Wybierz wyjątkowe przeżycie, które jest nie tylko oryginalne, ale także sprawdzi się na każdą okazję. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie składa się z: kąpieli piwnej w drewnianej balii, degustacji schłodzonego piwa z małego browaru (0,5 l) oraz relaksu na słomianym łożu. Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia zestawu na miejscu). Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwne SPA Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje