Kąpiel Piwna | Kraków | Zakopane

0.0 0 Opinie

Kąpiel Piwna | Kraków | Zakopane


Kraków, Zakopane
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

200,00 zł

200,00 zł

O prezencie

Kąpiel Piwna, Kraków, Zakopane - Piwne SPA

Cenisz sobie chwile relaksu z idealnie schłodzonym piwem w ręce? Wskakuj do drewnianej bali i zatrać się podchmielonej kąpieli, która zagwarantuje Ci należyte odprężenie. Kąpiel Piwna to nie tylko oryginalna forma relaksu, to także zabieg pielęgnacyjny dla ciała i przyjemność dla ducha. Poczuj ulubiony zapach chmielu i utop w piwie wszystkie troski, by w pełni zatracić się w błogiej kąpieli, zapominając o codzienności!

Kąpiel Piwna w Krakowie i Zakopanem - informacje

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kąpiel piwną w drewnianej balii, degustację schłodzonego piwa z małego browaru (0,5 l/1 osoba) oraz relaks na słomianym łożu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa przeżycie?
Rytuał trwa 60 minut.

Na czym polega Kąpiel Piwna i jakie są jej właściwości?
Do Kąpieli Piwnej używa się specjalnego piwa kąpielowego, które bogate w chmiel, słód i drożdże niesie wiele korzyści dla ciała i ducha. Zabieg rozświetla i odmładza skórę, poprawia krążenie krwi, a także działa niezwykle relaksująco.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia zestawu na miejscu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel Piwna - Voucher na prezent

Twój partner uwielbia relaks z ulubionym trunkiem w ręku? Kąpiel Piwna to doskonały podarunek dla męża, ale także świetny pomysł na prezent dla taty, który ceni sobie słodowe aromaty. Voucher na oryginalną formę relaksu to również wyjątkowy upominek dla szefa, który pozwoli mu się odstresować i zapomnieć o problemach! Wybierz wyjątkowe przeżycie, które jest nie tylko oryginalne, ale także sprawdzi się na każdą okazję. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Zakopane

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia zestawu na miejscu). Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwne SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.