Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice)

5.0 2 Opinii

Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice)


Sobieszewo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

800,00 zł

800,00 zł

O prezencie

Kochasz nadmorskie krajobrazy? Lubisz też zimowe atrakcje? Chcesz się przekonać, że można to połączyć w jedno w wyjątkowy sposób? W takim razie koniecznie skorzystaj z Jazdy Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku! Poczuj podbiegunową atmosferę i pokonaj wyznaczoną trasę w sposób, jaki nie przyszedł Ci nigdy do głowy! Nie musisz być na Alasce czy Syberii, żeby poczuć jej obecność - wystarczą tylko do tego Ty, Twój maszer i psia załoga gotowa do jazdy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie z zakresu zaprzęgania psów, przejazd zaprzęgiem, ciepła herbatę i przekąskę w trakcie oraz słodki upominek.

Jaka jest długość trasy?
Trasa ma długość około 20 km.

Czy wiesz, że...
Psie zaprzęgi są także częścią sportów zimowych, skijöringu i bikejöringu. W pierwszej dyscyplinie psy ciągną narciarza, a w drugiej kolarza - na zawodach potrafią osiągać prędkość nawet do 50 km/h!

Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice) sprawdzi się jako prezent dla każdego. Podaruj to przeżycie na Święta Bożego Narodzenia, albo na inną okazję - upominek sprawdzi się na pewno zarówno dla Niego, jak i dla Niej! Zaskocz swoją bliską osobę niecodzienną okazją i spraw by stać się częścią drużyny najlepszego psiego zaprzęgu w Polsce!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sobieszewo

Obowiązujący strój

Obowiązkowo ciepła i nieprzemakalna odzież.

Czas trwania

3,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany w sezonie zimowym.

Ważne informacje

Uczestnik jest zobowiązany do zabrania ze sobą dwóch kompletów ciepłej i nieprzemakalnej odzieży.5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Kuba

Fantastyczne pieski, cudowny opiekun i instruktor, idealna sceneria. Przepiękne i pełne emocji 4h nad na wyspie Sobieszewskiej obok Trójmiasta.

Daria

Fantastyczne i niezapomniane przeżycie. Obserwacja psów i dzikiej przyrody na wyspie sprawia,że przenosisz się do innego świata. Pełen relaks. Możliwość prowadzenia psiego zaprzęgu dostarcza niesamowitych emocji. Organizator bardzo interesujący człowiek z pasją. Gorąco polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.