JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice)

Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice)


Sobieszewo
1 os.

800 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
800 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochasz nadmorskie krajobrazy? Lubisz też zimowe atrakcje? Chcesz się przekonać, że można to połączyć w jedno w wyjątkowy sposób? W takim razie koniecznie skorzystaj z Jazdy Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku! Poczuj podbiegunową atmosferę i pokonaj wyznaczoną trasę w sposób, jaki nie przyszedł Ci nigdy do głowy! Nie musisz być na Alasce czy Syberii, żeby poczuć jej obecność - wystarczą tylko do tego Ty, Twój maszer i psia załoga gotowa do jazdy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie z zakresu zaprzęgania psów, przejazd zaprzęgiem, ciepła herbatę i przekąskę w trakcie oraz słodki upominek.

Jaka jest długość trasy?
Trasa ma długość około 20 km.

Czy wiesz, że...
Psie zaprzęgi są także częścią sportów zimowych, skijöringu i bikejöringu. W pierwszej dyscyplinie psy ciągną narciarza, a w drugiej kolarza - na zawodach potrafią osiągać prędkość nawet do 50 km/h!

Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku | Trójmiasto (okolice) sprawdzi się jako prezent dla każdego. Podaruj to przeżycie na Święta Bożego Narodzenia, albo na inną okazję - upominek sprawdzi się na pewno zarówno dla Niego, jak i dla Niej! Zaskocz swoją bliską osobę niecodzienną okazją i spraw by stać się częścią drużyny najlepszego psiego zaprzęgu w Polsce!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sobieszewo

Obowiązujący strój

Obowiązkowo ciepła i nieprzemakalna odzież.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany w sezonie zimowym.

Informacje dodatkowe

Uczestnik jest zobowiązany do zabrania ze sobą dwóch kompletów ciepłej i nieprzemakalnej odzieżyLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Daria

Fantastyczne i niezapomniane przeżycie. Obserwacja psów i dzikiej przyrody na wyspie sprawia,że przenosisz się do innego świata. Pełen relaks. Możliwość prowadzenia psiego zaprzęgu dostarcza niesamowitych emocji. Organizator bardzo interesujący człowiek z pasją. Gorąco polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.