(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kawalerski Wyścig Wrak Race | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Kawalerski Wyścig Wrak Race | Warszawa (okolice)


Płońsk (okolice)
2-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

5299,99 zł

5299,99 zł

O prezencie

Szukacie atrakcji na wieczór kawalerski w okolicach Warszawy? Chcielibyście przeżyć szaloną przygodę? Zapraszamy na wyjątkowy i niepowtarzalny Kawalerski Wyścig Wrak Race! Załóżcie wygodne ubrania, dopasujcie kask i siadajcie za kierownicę samochodu, którego nie zrazi stłuczka bądź kolejna rysa. Zaletą wyścigów wrak race jest fakt, że wszystkie chwyty są dozwolone, a samochód nie wymaga specjalnej czułości. Całodzienna zabawa, podczas której poczujecie się jak kierowcy WRC, mający własny zespół - w Waszym przypadku będzie to pomoc serwisowa oraz instruktor. Przeżycie przeznaczone jest dla sześciu osób, ale… kolejne sześć może zostać pilotami rajdowymi. Wielkie emocje i wspaniała zabawa podczas Wrak Race - gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w wyścigu Wrak Race, dla maksymalnie dwunastu osób (sześciu kierowców i sześciu pilotów rajdowych).

Na czym polega wrak race?
Wrak Race to zawody samochodowe, rozgrywane na szutrowym torze, który jest tzw. torem zamkniętym. Auta, którymi ścigają się uczestnicy, to samochody, którym nie przeszkadza wgnieciony zderzak bądź kolejne zderzenie. Żeby zwyciężyć w wyścigu trzeba być nie tylko szybkim, ale także przygotować się na serię zderzeń z innymi samochodami - jest to absolutnie normalne. Każdy z uczestników otrzymuje pełną pomoc serwisową oraz instruktorską - sprawia to, że czujecie się jak na prawdziwym rajdzie WRC. Zabawa przeznaczona jest dla sześciu kierowców, ale kolejne sześć osób może pełnić rolę pilotów rajdowych.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wyścigi potrwają cały dzień. Impreza zaczyna się między 10:00 a 11:00, kończy zaś między 16:00 a 17:00. Termin imprezy jest ustalany indywidualnie.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Dokładne miejsce wskaże organizator, jednak będzie to w Płońsku i okolicach.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (wymagana jest wtedy zgoda prawnego opiekuna).

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. B?
Prawo jazdy nie jest wymagane do uczestniczenia we Wrak Race.

Jak muszę się przygotować?
Jedyne wymagania to bezwzględna trzeźwość oraz wygodny strój, niekrępujący ruchów. Na miejscu otrzymasz kask, zapewniający bezpieczeństwo.

Na miejscu istnieje możliwość zamówienia cateringu i skorzystania z innych atrakcji.

Kawalerski Wyścig Wrak Race sprawdzi się jako:
prezent na wieczór kawalerski, prezent dla znajomych, prezent urodzinowy

Szukasz ekscytującego przeżycia, z którego możesz skorzystać wraz z przyjaciółmi? Nie wiesz czym można obdarować przyszłego męża? Kawalerski Wyścig Wrak Race to możliwość zabawy aż dla dwunastu osób! Voucher na wyścigi to wspaniały pomysł na prezent, który zachwyci każdego mężczyznę - brata, chłopaka lub teścia! Wspaniała przygoda na torze wyścigowym to gwarancja udanej zabawy i wielkich emocji - będzie to doskonały upominek świąteczny lub z okazji Dnia Chłopaka! Zamiast rzeczy, podaruj ukochanemu emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płońsk (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

2-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu realizacji mogą się pojawić osoby towarzyszące i sześć osób może wziąć udział w wyścigu jako pilot obdarowanego. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Każda z 6 osób otrzyma samochód do wyścigu i w wykona kilka rund autem. Uczestnicy mają zapewnioną pomoc serwisową i opiekę instruktora. W rundzie startuje jednocześnie minimum 10 aut, które rywalizują ze sobą na szutrowym, wyboistym torze. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat za zgodą prawnego opiekuna. Nie jest wymagane prawo jazdy. Osoby pod wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w imprezie. Na czas jazdy uczestnicy otrzymują kaski.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motociekawy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje