Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

739,99 zł

739,99 zł

O prezencie

Wyobraź sobie, że przez cały dzień specjaliści zajmują się całym Twoim ciałem. Każdy mięsień rozluźnia się, a umysł uwalnia od stresu i nadmiaru obowiązków. To dzień tylko dla Ciebie! To przeżycie sprawi, że wrócisz do pracy oraz czekających spraw z werwą. Ogromna energia do działania, która zostanie Ci przekazana podczas pobytu w SPA, będzie Cie wspierać każdego dnia. Poczuj się jak w niebie i zasmakuj intensywnej regeneracji!

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Osoba obdarowana będzie miała okazję odbyć dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA na wyłączność. Zaplanowano również indywidualną pielęgnację twarzy oraz dwustopniową pielęgnację ciała. Następnie osoba obdarowana oddaje się w ręce specjalisty, który wykona pielęgnację włosów zakończoną wysuszeniem i wymodelowaniem włosów.

Co obejmuje indywidualna pielęgnacja twarzy oraz dwustopniowa pielęgnacja ciała?
Indywidualna pielęgnacja twarzy to zabieg na twarz, szyję oraz dekolt wraz z masażem. Dobierany jest on indywidualnie do stanu i potrzeby skóry. Dwustopniowa pielęgnacja ciała to połączenie aromatycznego peelingu ciała i trwającego 1,5 h masażu całego ciała wykonanego na rozgrzanym wosku z aromatycznej świecy.

Co obejmuje pobyt w Strefie Relaksu & SPA?
Osoba obdarowana przez dwie godziny ma dostęp, na wyłączność, do sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi, lodospadu, studni z zimną wodą, tepidarium i prysznica wrażeń.

Czy wiesz, że…
Prysznic wrażeń to kąpiel z połączeniem efektów świetlnych, zapachów olejków eterycznych i dźwięków, które razem tworzą niesamowity spektakl dla zmysłów?

Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, upominek dla mamy, podarunek dla przyjaciółki.

Chcesz podarować prezent na Dzień Mamy, ale nie masz pomysłu? Dzień w SPA to niesamowity prezent dla każdej kobiety, który podaruje jej ogromną dawkę regeneracji i odpoczynku. Prezent dla koleżanki nie musi być nudny! Taki podarunek zaskoczy i pozwoli przez cały dzień czuć się wyjątkowo. SPA to strzał w dziesiątkę na prezent dla przyjaciółki! Na pewno Ci za to podziękuje.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.