JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA | Rzeszów

Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA | Rzeszów


Rzeszów
1 os.

739,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
739,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wyobraź sobie, że przez cały dzień specjaliści zajmują się całym Twoim ciałem. Każdy mięsień rozluźnia się, a umysł uwalnia od stresu i nadmiaru obowiązków. To dzień tylko dla Ciebie! To przeżycie sprawi, że wrócisz do pracy oraz czekających spraw z werwą. Ogromna energia do działania, która zostanie Ci przekazana podczas pobytu w SPA, będzie Cie wspierać każdego dnia. Poczuj się jak w niebie i zasmakuj intensywnej regeneracji!

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Osoba obdarowana będzie miała okazję odbyć dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA na wyłączność. Zostanie poczęstowana ciepłym lunchem podanym w strefie relaksu. Zaplanowano również indywidualną pielęgnację twarzy oraz dwustopniową pielęgnację ciała. Następnie osoba obdarowana oddaje się w ręce specjalisty, który wykona pielęgnację włosów zakończoną wysuszeniem i wymodelowaniem włosów. Przewidziano także koktajl owocowy. Całość trwa około 6 godzin.

Co obejmuje indywidualna pielęgnacja twarzy oraz dwustopniowa pielęgnacja ciała?
Indywidualna pielęgnacja twarzy to zabieg na twarz, szyję oraz dekolt wraz z masażem. Dobierany jest on indywidualnie do stanu i potrzeby skóry. Dwustopniowa pielęgnacja ciała to połączenie aromatycznego peelingu ciała i trwającego 1,5 h masażu całego ciała wykonanego na rozgrzanym wosku z aromatycznej świecy.

Co obejmuje pobyt w Strefie Relaksu & SPA?
Osoba obdarowana przez dwie godziny ma dostęp, na wyłączność, do sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi, lodospadu, studni z zimną wodą, tepidarium i prysznica wrażeń.

Czy wiesz, że…
Prysznic wrażeń to kąpiel z połączeniem efektów świetlnych, zapachów olejków eterycznych i dźwięków, które razem tworzą niesamowity spektakl dla zmysłów?

Intensywnie Regenerujący Dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, upominek dla mamy, podarunek dla przyjaciółki.

Chcesz podarować prezent na Dzień Mamy, ale nie masz pomysłu? Dzień w SPA to niesamowity prezent dla każdej kobiety, który podaruje jej ogromną dawkę regeneracji i odpoczynku. Prezent dla koleżanki nie musi być nudny! Taki podarunek zaskoczy i pozwoli przez cały dzień czuć się wyjątkowo. SPA to strzał w dziesiątkę na prezent dla przyjaciółki! Na pewno Ci za to podziękuje.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.