JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Głęboki Relaks | Trójmiasto

Głęboki Relaks | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.

189,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz relaks i przeznaczasz na niego każdą wolną chwilę? A może nie masz na chwilę dla siebie i chciałabyś to zmienić? Mamy dla Ciebie do wyboru dwie sesje relaksacyjne. Pierwsza opcja to 90 minut floatingu, czyli czas bez grawitacji. Dzięki wodzie z roztworem soli EPSOM, której temperatura jest przybliżona do temperatury ciała, zapominamy o grawitacji i dajemy odpocząć nie tylko ciału, ale również duszy. Druga opcja to 60 minut floatingu, po którym zostanie wykonany masaż głowy i twarzy. Bez względu na, to którą opcją wybierzesz, zapewni Ci ona głęboki relaks!

Co obejmuje prezent?
Osoba obdarowana ma do wyboru jedną z dwóch sesji: 90 minutową sesję floatingu albo 60 minutową sesję floating + masaż twarzy i głowy.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, ponieważ głębokość wody wynosi zaledwie 25 cm a dodatkowo wysokie zasolenie wody sprawia iż samoczynnie unosisz się na wodzie

Czy wiesz, że...
Podczas sesji floatingu obciążenie mózgu redukowane jest o 90%, co pozwala na całkowity relaks nie tylko ciała, ale również umysłu i duszy.

Relaksacyjna Sesja Floatingu sprawdzi się jako:
prezent na imieniny, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla ukochanej.

Szukasz pomysłu na prezent dla niej? Głęboki relaks sprawdzi się idealnie jako prezent dla mamy, w ramach podziękowania za jej pracę. Będzie to również wyjątkowe przeżycie dla ukochanej, która spędzi chwile na całkowitym relaksu i zapomni o wszystkich troskach. Podaruj bliskiej Ci osobie głęboki relaks, by zapomniała o problemach i rozluźniła swoje spięte mięśnie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 lub 90 minut w zależności od wybranej opcji.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana ma do wyboru jedną z dwóch sesji: 90 minutową sesję floatingu lub 60 minutową sesję floating + masaż twarzy i głowy. Wykonawca zapewnia: ręcznik oraz jednorazową bieliznę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Grażyna Jezierska

Godzina floatingu dla osoby ze starczym ADHD to troszkę za długo;) Nie mniej jednak była interesującym przeżyciem. Za to masaż twarzy i głowy - fantastyczny !!!! Odpłynęłam totalnie. Najlepsza opcja dla mnie to pół godziny floatingu, pół godziny cudownego masażu i pół godziny drzemki :) Polecam z czystym sumieniem.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.