Głęboki Relaks | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Głęboki Relaks | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz relaks i przeznaczasz na niego każdą wolną chwilę? A może nie masz na chwilę dla siebie i chciałabyś to zmienić? Mamy dla Ciebie do wyboru dwie sesje relaksacyjne. Pierwsza opcja to 90 minut floatingu, czyli czas bez grawitacji. Dzięki wodzie z roztworem soli EPSOM, której temperatura jest przybliżona do temperatury ciała, zapominamy o grawitacji i dajemy odpocząć nie tylko ciału, ale również duszy. Druga opcja to 60 minut floatingu, po którym zostanie wykonany masaż głowy i twarzy. Bez względu na, to którą opcją wybierzesz, zapewni Ci ona głęboki relaks!

Co obejmuje prezent?
Osoba obdarowana ma do wyboru jedną z dwóch sesji: 90 minutową sesję floatingu albo 60 minutową sesję floating + masaż twarzy i głowy.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, ponieważ głębokość wody wynosi zaledwie 25 cm a dodatkowo wysokie zasolenie wody sprawia iż samoczynnie unosisz się na wodzie

Czy wiesz, że...
Podczas sesji floatingu obciążenie mózgu redukowane jest o 90%, co pozwala na całkowity relaks nie tylko ciała, ale również umysłu i duszy.

Głęboki Relaks | Trójmiasto sprawdzi się idealnie jako prezent dla mamy, w ramach podziękowania za jej pracę. Będzie to również wyjątkowe przeżycie dla ukochanej, która spędzi chwile na całkowitym relaksu i zapomni o wszystkich troskach. Podaruj bliskiej Ci osobie głęboki relaks, by zapomniała o problemach i rozluźniła swoje spięte mięśnie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 lub 90 minut w zależności od wybranej opcji.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana ma do wyboru jedną z dwóch sesji: 90 minutową sesję floatingu lub 60 minutową sesję floating + masaż twarzy i głowy. Wykonawca zapewnia: ręcznik oraz jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FIVE SENSES float • spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Grażyna Jezierska

Godzina floatingu dla osoby ze starczym ADHD to troszkę za długo;) Nie mniej jednak była interesującym przeżyciem. Za to masaż twarzy i głowy - fantastyczny !!!! Odpłynęłam totalnie. Najlepsza opcja dla mnie to pół godziny floatingu, pół godziny cudownego masażu i pół godziny drzemki :) Polecam z czystym sumieniem.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.