Czekoladowy Rytuał SPA | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Czekoladowy Rytuał SPA | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

334,99 zł

334,99 zł

O prezencie

Marzysz o chwili tylko dla siebie, która pozwoli Ci odpocząć od codziennych spraw i obowiązków? Odkryj Czekoladowy Rytuał SPA w Warszawie i daj się porwać słodkiemu odprężeniu. Zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia, a witaminy, magnez, żelazo i cynk doskonale pielęgnują skórę. Zabieg polega na złuszczeniu martwego naskórka peelingiem czekoladowym, a następnie na wykonaniu masażu relaksacyjnego, do którego zostanie użyta naturalna czekolada. Twoja skóra będzie wygładzona, napięta i odżywiona, a przyjemny zapach czekolady utrzyma się na ciele!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Czekoladowy Rytuał SPA. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Twoje przeżycie składać się będzie z peelingu czekoladowego całego ciała i masażu relaksacyjnego całego ciała, do którego zostanie wykorzystana naturalna czekolada.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Rytuał SPA potrwa 120 minut.

Czekoladowy Rytuał SPA | Warszawa to słodki prezent dla bliskiej osoby, zapewniający przyjemny odpoczynek i relaks. Wizyta w SPA to odprężająca przygoda, dzięki której łatwo naładować baterie i zregenerować siły. Przekonaj się, że spełnianie marzeń bliskich jest proste i wyjątkowo przyjemne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Czekoladowy Rytuał SPA składa się z: peelingu czekoladowego i masażu relaksacyjnego, do którego wykorzystana będzie naturalna czekolada. Rytuał obejmuje całe ciało.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Almonis Białołęka SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.