JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Błotny Rytuał Rasoul | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Błotny Rytuał Rasoul | Poznań

Poznań
1 os.

90 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
90 zł

Minerały i mikroelementy są niezbędne, aby skóra wyglądała zdrowo i olśniewała swoją gładkością. Ceremonia Rasoul powstała z myślą o osobach dbających o skórę i potrzebujących dogłębnego relaksu. Przekrocz progi eleganckiego SPA 1306 i przygotuj się na chwile wytchnienia. Zabieg polega na okładach z błota o różnych barwach i uziarnieniu oraz kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu. Dzięki temu pozbędziesz się zbędnych komórek naskórka i wzmocnisz tkankę podskórną. Twoja skóra odzyska naturalny koloryt oraz blask. Ceremonia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii. To okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym! Jesteś gotowa na to niesamowite przeżycie?

Prezent obejmuje:

  • Rytuał Rasoul, czyli okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent pod Choinkę? Chcesz znaleźć fajny prezent dla żony, mamy lub córki? Rytuał Rasoul to genialny upominek dla każdej kobiety. Podaruj bliskiej osobie voucher prezentowy i zobacz, jak bardzo będzie zaskoczona! Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to nie tylko dogłębne odprężenie, lecz także trwałe wspomnienia, których nie da się kupić w kwiaciarni lub cukierni! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty na Gwiazdkę mamy w ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest masażem błotem o różnych barwach i uziarnieniu i kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu. Ceremonia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii. To okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym. Na realizację należy przybyć 15 minut przed zarezerwowaną godziną zabiegu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Elżbieta Jankiewicz

Przede wszystkim bardzo miłe Panie w recepcji. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Brakowało mi cichej muzyki w saunie, ale to drobiazg.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.