JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Błotny Rytuał Rasoul | Poznań

Błotny Rytuał Rasoul | Poznań


Poznań
1 os.

150 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
150 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Minerały i mikroelementy są niezbędne, aby skóra wyglądała zdrowo i olśniewała swoją gładkością. Błotny Rytuał Rasoul powstał z myślą o osobach dbających o skórę i potrzebujących dogłębnego relaksu. Przekrocz progi eleganckiego SPA 1306 i przygotuj się na chwile wytchnienia. Zabieg polega na okładach z błota o różnych barwach i uziarnieniu oraz kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu. Dzięki temu pozbędziesz się zbędnych komórek naskórka i wzmocnisz tkankę podskórną. Twoja skóra odzyska naturalny koloryt oraz blask. Ceremonia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii. To okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym! Jesteś gotowa na to niesamowite przeżycie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje ceremonię błotną Rasoul dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład takiej ceremonii?
Ceremonia Błotna Rasoul to: okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym.

Jakie korzyści płyną z takiego zabiegu?
Okłady błotne głeboko oczyszczają, odżywiają i masują skórę. Kąpiel parowa powoduje wzmocnienie efektu wchłaniania przez skórę minerałów, które zawarte są w glinkach. Poza tym zabieg pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i oczyszcza organizm. Doskonale relaksuje i odpręża!

Błotny Rytauł Rasoul sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent na Dzień Kobiet, prezent walentynkowy.

Chcesz znaleźć fajny prezent dla żony, mamy lub nastolatki? Rytuał Rasoul to genialny upominek dla każdej kobiety. Podaruj bliskiej osobie voucher prezentowy i zobacz, jak bardzo będzie zaskoczona! Doskonały podarunek świąteczny lub imieninowy! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super podarunki na urodziny mamy w ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest okładem błotnym o różnych barwach i uziarnieniu i kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu. Ceremonia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii. To okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym. Na realizację należy przybyć 15 minut przed zarezerwowaną godziną zabiegu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Elżbieta Jankiewicz

Przede wszystkim bardzo miłe Panie w recepcji. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Brakowało mi cichej muzyki w saunie, ale to drobiazg.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.