(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice

0.0 0 Opinii

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Odpowiednia prezencja to jeden z najważniejszych filarów powodzenia biznesowego. Nie bez kozery branża ta tak dużą wagę przykłada do wyglądu, przecież zgodnie ze starym porzekadłem - „jak cię widzą, tak cię piszą”! Często jednak pierwszym, co prezentujemy podczas kontaktów biznesowych, czy to podczas wymiany danych, czy składania podania o pracę, jest nasze zdjęcie. Tutaj z pomocą przychodzi Biznesowa Sesja Fotograficzna! Nie obawiaj się — profesjonalny fotograf zadba o Twój korzystny wygląd, byś Ty mógł w spokoju zająć się interesami, a oferty zaczną płynąć same. Po co czekać?

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu.

Czy należy przygotować się do zdjęć?
Na miejscu realizacji możemy otrzymać indywidualne porady dotyczące odpowiedniej stylizacji, czy makijażu oraz wedle życzenia kostiumy, czy dodatki.

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice sprawdzi się idealnie na urodziny! Zarówno jako prezent dla niej, początkującej biznesmenki, jak i prezent dla taty, który wiecznie jest w biurze. Podaruj bliskim profesjonalne zdjęcia, na które na pewno zasłużyli!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Eleganckie ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie(istnieje jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć). Zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu. Wartość Vouchera nie obejmuje makijażu oraz fryzury, istnie możliwość dopłaty bezpośrednio u Wykonawcy. Za dopłatą istnieje również możliwość realizacji sesji sesnual lub plenerowej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Przemek K.

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani fotograf.

Zobacz inne propozycje