Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice

0.0 0 Opinie

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Odpowiednia prezencja to jeden z najważniejszych filarów powodzenia biznesowego. Nie bez kozery branża ta tak dużą wagę przykłada do wyglądu, przecież zgodnie ze starym porzekadłem - „jak cię widzą, tak cię piszą”! Często jednak pierwszym, co prezentujemy podczas kontaktów biznesowych, czy to podczas wymiany danych, czy składania podania o pracę, jest nasze zdjęcie. Tutaj z pomocą przychodzi Biznesowa Sesja Fotograficzna! Nie obawiaj się — profesjonalny fotograf zadba o Twój korzystny wygląd, byś Ty mógł w spokoju zająć się interesami, a oferty zaczną płynąć same. Po co czekać?

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone na płycie CD oraz wydrukowane w terminie 3 tygodni.

Czy należy przygotować się do zdjęć?
Na miejscu realizacji możemy otrzymać indywidualne porady dotyczące odpowiedniej stylizacji, czy makijażu oraz wedle życzenia kostiumy, czy dodatki.

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Katowice sprawdzi się idealnie na urodziny! Zarówno jako prezent dla niej, początkującej biznesmenki, jak i prezent dla taty, który wiecznie jest w biurze. Podaruj bliskim profesjonalne zdjęcia, na które na pewno zasłużyli!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Eleganckie ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone na płycie CD oraz wydrukowane w terminie 3 tygodni. W studiu do dyspozycji znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Przemek K.

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani fotograf.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.