(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Michał Choła Fotografia

Szukasz kogoś, kto pomoże stworzyć Ci niepowtarzalną pamiątkę na lata? Chcesz wziąć udział w wyjątkowej sesji fotograficznej razem ze swoją rodziną? Michał Choła to doświadczony fotograf, który pomoże Ci spełnić swoje marzenie. Czekają Cię niepowtarzalne chwile pełne świetnej zabawy i mnóstwa śmiechu. Tej sesji zdjęciowej nie zapomnisz przez długi czas i przez długi czas będzie dla Ciebie naprawdę wyjątkowym wspomnieniem.
Szukaj po kategorii

Michał Choła Fotografia, Częstochowa – stwórz wyjątkową pamiątkę

Michał Choła to fotograf z ponad 5-letnim stażem, który swoje doświadczenie zdobywa, przeprowadzając między innymi sesje rodzinne. Mieszkał w wielu różnych krajach, ale swoją miłość do fotografii odkrył w gorącej Hiszpanii, a konkretnie na egzotycznej wyspie Gran Canaria. Od tamtego czasu za pomocą zdjęć pomaga uwiecznić wyjątkowe chwile i historie, które kryją się za osobami, z którymi współpracuje. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci stworzyć wyjątkową pamiątkę, a równocześnie zadba o przyjemny klimat podczas sesji i poprowadzi Cię od początku do końca, to Michał Choła jest idealnym wyborem. Z jego pomocą nie tylko upamiętnisz wspólne chwile z bliskimi, ale także je przeżyjesz, ponieważ sama sesja zdjęciowa to również mnóstwo świetnej zabawy. Nie ważne, czy chcesz podarować ją swoim bliskim, czy też skorzystać z niej ze swoją rodziną – tak czy inaczej będzie to świetne, wspólne przeżycie.

Michał Choła Fotografia – weź udział w tematycznej sesji zdjęciowej dla rodziny

Michał Choła zaprasza na tematyczną sesję zdjęciową w plenerze, dla rodziny z dziećmi. Całość potrwa około 60 minut i będzie świetną okazją, aby wspólnie spędzić czas, a przy tym dobrze się zabawić. W zależności od wybranej opcji, sesja dotyczyć będzie tematyki wiosennej, letniej, jesiennej albo zimowej. Możecie więc wykorzystać okazję i stworzyć wyjątkową pamiątkę o tematyce Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, wakacji czy też Halloween. Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia! Sesja realizowana jest na terenie Częstochowy lub do 200 kilometrów od niej, natomiast dokładne miejsce ustalacie wspólnie z fotografem. Po jej zakończeniu otrzymacie możliwość wyboru 10 zdjęć, które następnie zostaną poddane retuszowi. Otrzymacie je w formie elektronicznej na podanego przez Was mejla, a 10 odbitek w formacie 15 x 23 zostanie wysłane do wybranego paczkomatu w ciągu 14 dni od dokonaniu wyboru.

Efekt czerwonych oczu na zdjęciach

Efekt czerwonych oczu na zdjęciach występuje, gdy aparat przechwyci światło, które odbija się od siatkówki oka z tyłu oka osoby fotografowanej. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy używa się lampy błyskowej w nocy lub wykonuje się zdjęcie przy słabym oświetleniu. Dodatkowo najczęściej pojawia się on u osób o niebieskim kolorze oczu.

Michał Choła, Częstochowa – otwórz się na nowe doświadczenia

Marzy Ci się wyjątkowa, rodzinna sesja zdjęciowa, ale nie wiesz, jak ją zorganizować? Chcesz podarować bliskim oryginalny prezent, który zostanie z nimi na lata? Sesja fotograficzna z Michałem Chołą to idealny podarunek i dla Ciebie, i dla Twoich bliskich. Przekonaj się, jak niewiele czasami trzeba, by wowołać uśmiech na twarzy i wspólnie z doświadczonym fotografem stwórz sobie pamiątkę na wiele, wiele lat.