Rodzinna Sesja Fotograficzna | Częstochowa

Nowość
5.0 2 Opinie

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Częstochowa


Częstochowa
1-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

314,99 zł

314,99 zł

O prezencie

Rodzinna Sesja Fotograficzna, Częstochowa - Michał Choła Fotografia

Wspaniała przygoda przed obiektywem to nie tylko okazja, by zyskać niezwykłą pamiątkę, ale także sposób na świetną zabawę dla całej rodziny. Zapraszamy na Rodzinną Sesję Fotograficzną w Częstochowie, która zagwarantuje wspaniałe emocje! Sesja może zostać utrzymana w tematyce wiosny, lata, jesieni lub zimy - wszystko zależy od Waszej inwencji. Sesja przeznaczona jest dla rodziców z dziećmi, a jej miejsce uzgadniane jest z fotografem. Po sesji otrzymacie 10 zdjęć poddanych retuszowi – nie tylko w formie elektronicznej, ale także w formie odbitek 15x23. Wybierzcie fotograficzne emocje!

Rodzinna Sesja Fotograficzna w Częstochowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rodzinną Sesję Fotograficzną w Częstochowie. Przeżycie przeznaczone jest dla rodziców z dziećmi.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja potrwa około godziny.

Ile zdjęć otrzymamy?
Po sesji będziecie mieli możliwość wyboru 10 zdjęć, które zostaną poddane retuszowi, a następnie wysłane zarówno w formie elektronicznej (w ciągu 1 dnia roboczego od dokonanego wyboru), jak i w formie odbitek 15x23 do wybranego paczkomatu (w ciągu 14 dni roboczych od dokonanego przez Was wyboru).

Gdzie odbywa się sesja?
Miejsce sesji uzgadniane jest z fotografem, a sama sesja może być w temacie wiosny, lata, jesieni lub zimy.

Rodzinna Sesja Fotograficzna - voucher na prezent

Rodzinna Sesja Fotograficzna w Częstochowie to wyjątkowe wydarzenie, które idealnie sprawdzi się jako prezent dla całej rodziny, który gwarantuje emocje i dobrą zabawę oraz pasuje do każdej okazji. Voucher na sesję zdjęciową w Częstochowie to ciekawy podarunek, który spodoba się każdemu. Odkryj, jak łatwo spełnia się marzenia!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

1-6 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Miejsce sesji uzgadniane jest z fotografem, a sama sesja może być w temacie wiosny, lata, jesieni lub zimy. Po sesji będziecie mieli możliwość wyboru 10 zdjęć, które zostaną poddane retuszowi, a następnie wysłane zarówno w formie elektronicznej (w ciągu 1 dnia roboczego od dokonanego wyboru), jak i w formie odbitek 15x23 do wybranego paczkomatu (w ciągu 14 dni roboczych od dokonanego przez Was wyboru).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Michał Choła Fotografia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek O.

Wszyscy zadowoleni. Dzięki Michał! Do zobaczenia za rok!

Maria Cz.

Piękne chwile sfotografowane przez Michała. Nasza rodzinka uwieczniona na całe życie! Dziękujemy

Martyna W.

Sesja z Michałem to istny czad! Świetnie spędzony rodzinny czas! A do tego jeszcze dostaliśmy zdjęcia! Michał ma niesamowite podejście do dzieci, po raz pierwszy widzieliśmy takie coś! A dzieciaki po sesji jak już wracaliśmy do domu zapytały kiedy będzie kolejna! Dziękuje Ci Michałku że Twoje zdjęcia zdobią ściany naszego domu!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.