(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

M15 Restaurant & Bar & Saunas

M15 to przestrzeń przygotowaną z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby zaznać błogiego relaksu. Do Waszej dyspozycji będą sauny ulokowane w wyjątkowo relaksującym otoczeniu, ponieważ na plaży, a także restauracja, w której zasmakujecie dań z lokalnych i ekologicznych produktów. Kojący szum morza, widok fal łagodnie obmywających brzeg i otulające przyjemne ciepło wprowadzą Was w sielankowy nastrój, wyciszą, odprężą i zrelaksują tak, jak tego potrzebujecie.
Szukaj po kategorii

M15 Restaurant & Bar & Saunas Sopot – Twoje miejsce na relaks

M15 Restaurant & Bar & Saunas w Sopocie to połączenie kameralnej restauracji z przepysznymi, zdrowymi daniami oraz strefy saun, która jako jedyna w całej Polsce znajduje się na plaży. Kompleks działa już od ponad 5 lat i z roku na rok zdobywa coraz więcej klientów. Swoją popularność zawdzięcza między innymi świetnej lokalizacji. Znajduje się zaledwie 10 minut od centrum miasta, a z okien lokalu rozpościera się cudowny widok na morze, plażę, molo oraz pobliski park. Wystrój restauracji nawiązuje z kolei do morskiej tematyki, a w połączeniu z roślinnymi dekoracjami buduje przyjemny nastrój skłaniający do rozmów. M15 Restaurant & Bar & Saunas to świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, obiad w towarzystwie rodziny czy romantyczną randkę z ukochaną osobą. To także dobra okazja, aby wziąć udział w seansie saunowym i odprężyć się przy kojącym szumie fal.

Pierwsze w Polsce sauny na plaży – M15 Restaurant & Bar & Saunas

M15 Restaurant & Bar & Saunas to przede wszystkim miejsce, w którym weźmiecie udział w wyjątkowej sesji w saunie. Sauna znajduje się na plaży, dzięki czemu będziecie mieli idealny widok na plażę, morze oraz okoliczny park. Seans potrwa około 90 minut, a udział w nim możecie wziąć od października do kwietnia. Co więcej, nie musicie ograniczać się wyłącznie do swojego towarzystwa. Sauna przystosowana jest nawet dla 12 osób, dlatego spokojnie możecie zaprosić swoich przyjaciół. Wolicie jednak spędzić czas tylko we dwoje? Co powiecie na Romantyczną Kolację ze SPA na Plaży? Na początku skosztujecie dwóch dań oraz kieliszków czerwonego lub białego wina, a następnie weźmiecie udział w sesji w saunie. Potrawy zostaną przygotowane z ekologicznych, lokalnych produktów i występują w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej. Zasmakujcie kremu z topinamburu, kaszubskiego okonia czy wegańskiego brownie i przypomnijcie sobie radość płynącą ze wspólnych spotkań. M15 Restaurant & Bar & Saunas to miejsce, które z pewnością Was zaskoczy i zachwyci jednocześnie!

Saunatonttu, czyli fińskie saunowe elfy

Sauny są niezwykle popularne w Finlandii. Szacuje się, że w całym kraju jest ich około 3 miliony, a sama tradycja korzystania z nich zakorzeniona tak mocno, że wciąż w społeczeństwie obecne są wierzenia z tym związane. Jedno z nich mówi o saunatonttu, czyli elfach, których zadaniem jest sprawowanie pieczy nad saunami. Mają je chronić, a także przynosić szczęście każdemu, kto z nich korzysta. Trzeba jednak uważać, aby ich nie rozzłościć, dlatego w saunach zakazane jest przeklinanie, hałasowanie czy picie alkoholu. Wskazuje się za to, żeby po wejściu do pomieszczenia przywitać się z elfem i zapalić świecę lub przynieść dla niego szklankę wody.

Romantyczna kolacja i relaksujący seans w saunie – M15 Restaurant & Bar & Saunas w Sopocie

W M15 Restaurant & Bar & Saunas w Sopocie skorzystasz z jedynych w Polsce saun na plaży, a także spróbujesz przepysznej ekologicznej kuchni. To świetne miejsce na spotkanie z ukochaną osobą lub z przyjaciółmi. Widok morza oraz szum fal pozwolą Wam się odprężyć, a podczas romantycznej kolacji rozpieścicie swoje kubki smakowe. Spędźcie miło czas w najlepszym do tego miejscu i poznajcie uroki sopockich plaży.