(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja Luizjana Toruń

Namiastka amerykańskiego stanu Luizjana w sercu Kujaw? Odkryj nietuzinowe miejsce na kulinarnej mapie Torunia i razem ze swoją druga połówką wybierzcie się na romantyczną kolację do miejsca, w którym poznacie smaki kuchni kreolskiej. Łączą się tam smaki wprost z Francji, Karaibów, Afryki i południa Stanów Zjednoczonych. Pozwólcie swoim kubeczkom smakowym wybrać się na daleką wyprawę do stolicy jazzu, gdzie królować będą pikantne przyprawy i najwyższej jakości wołowina. Wszystko to okraszone butelką wina idealnie dopasowanego do wybranych dań. Nie czekaj i odwiedź restaurację Luizjana!
Szukaj po kategorii

Restauracja Luizjana Toruń

Toruń to miasto w sercu Kujaw, przepiękna, równinna okolica, a w środku Restauracja Luizjana, mała podróż po świecie na wyciągnięcie ręki. Kuchnia, jaką serwuje Luizjana to ciekawa wyprawa z miłości do jedzenia, aż do Nowego Orleanu. Dzięki temu, miasto położone w delcie Missisipi jest przeniesione choć odrobinę na Kujawy.

Ciekawa restauracja w Toruniu: Luizjana

Oferta kuchni kreolskiej to połączenie kuchni francuskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych- głównie, jeśli chodzi o szlachetne mięso. Smak i zapach sam się broni, a zasługą jest specjalna przyprawa z kuchni kreolskiej stworzona z 10 różnych składników. Menu tej restauracji jest szerokie i bardzo rozbudowane.

Nowy Orlean a Restauracja Luizjana

Historia Nowego Orleanu niewątpliwie łączy się z przepiękną muzyką jazzową oraz jej niesamowitą historią. Wiele lat temu spotkania lokalnych mieszkańców dały zalążek tej kulturze. Nowy Orlean to najstarsze miasto w stanie Luizjana w USA. By tradycji stało się zadość, co roku odbywa się tu jeden z najstarszych na świecie karnawałów- Mardi Gras.