Voucher

Klasyczny voucher wydrukowany na grubym, wysokojakościowym papierze. Idealnie pasuje zarówno do naszych kopert, jak i pudełek. Prezent posiada miejsce na życzenia. Możesz wpisać je podczas składania zamówienia by od razu wydrukowały się razem z Voucherem, albo też zostawić puste miejsce, w które wpiszesz je własnoręcznie. W tej formie dostępne są wszystkie nasze prezenty.

eVoucher

Elektroniczna wersja standardowego vouchera. Możesz ją otrzymać w ciągu minuty od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować lub przesłać dalej drogą mailową. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę, eVoucher jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć - więcej informacji o eVoucherze znajdziesz tutaj.

Predrukowane Prezenty

Zadbaliśmy o to, aby nasze najpopularniejsze prezenty otrzymały Wyjątkową oprawę. Predrukowany voucher to jeszcze ładniejsza wersja prezentu, wykonana z papieru o wysokiej gramaturze. Tak samo jak standardowy voucher, predrukowany prezent posiada miejsce na życzenia oraz zawiera wszystkie informacje niezbędne do realizacji. W tej formie dostępne są jedynie wybrane prezenty.

 

 

 

 

Pakiety Prezentowe

To prezenty w formie książeczek, dających możliwość wyboru przeżycia. Każdy Pakiet posiada pulę prezentów, z których osoba obdarowana może wybrać jedno przeżycie, które zrealizuje. Prezenty w pakiecie może łączyć ich lokalizacja (np. Pakiet Przeżyć Warszawa) lub ich tematy (Pakiet Przeżyć dla Dwojga, Pakiet Przeżyć Adrenalina). Pełną listę Pakietów znajdziecie tutaj.

Przeżycia dostępne w pakietach mogą ulegać zmianom. Aktualną listę przeżyć zawsze znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 

 

 

 Koperty


Eleganckie koperty dostępne w 3 kolorach; perłowobiałym, czerwonym i czarnym. Koperty są wykonane z wysokogatunkowego papieru i posiadają dwa rozmiary dostosowane do tradycyjnych i predrukowanych voucherów.

 

 

 

 

 

Torebki
 
Doskonałe uzupełnienie każdych zakupów. Występują w kolorze czerwonym oraz białym.

 

 

 

 

 

 

 

 Czerwone Pudełko

Stylowe czerwone pudełko wyposażone w zamek magnetyczny. Idealnie współgra ze standardowym voucherem oraz Pakietem Przeżyć. Jeżeli chcesz, aby Twój upominek prezentował się jeszcze lepiej, czerwone pudełko to pozycja obowiązkowa

 

 

 

 

 

  

 Metalowe Pudełko
 
Solidne i gustowne pudełko, które świetnie pasuje do wszystkich naszych prezentów. Surowe ale stylowe wykończenie z pewnością przykuje uwagę osoby obdarowanej. Samo pudełko z pewnością znajdzie niejedno zastosowanie.
 
 
 
 

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.