CreativityAR

Jesteś pasjonatem gier miejskich lub uwielbiasz rozwiązywać zagadki w escape roomach? CreativityAR zapewni Ci wyjątkowe doświadczenie i mnóstwo emocji, które zapewnią Ci chwile pełne wrażeń. Zapomnij o kolejnym wieczorze w domu lub przewidywalnych spotkaniach towarzyskich. CreativityAR oferuje wyjątkową przygodę, która wciągnie Cię w świat interaktywnej rozrywki!
Szukaj po kategorii

CreativityAR, Rzeszów, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Online – poznaj nowy wymiar rozrywki!

CreativityAR to projekt stworzony przez grupę kreatywnych entuzjastów, którzy chcieli dostarczyć innym dobrej zabawy i świetnej rozrywki, wykorzystując do tego nowoczesną technologię. Ich działalność skupia się na zapewnianiu niezapomnianych doświadczeń za sprawą gry miejskiej i escape roomu połączonych w jedno. W zależności od wybranej oferty gra dzieje się wyłącznie w świecie wirtualnym lub zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym. Miejsca jej akcji, wykreowane przez CreativityAR, to wyjątkowe labirynty pełne emocji i zagadek, które czekają na Ciebie i Twoich przyjaciół. Nowoczesna technologia ARCore sprawi, że poczujesz prawdziwą ekscytację i satysfakcję, a tym samym przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Przekonaj się więc już dziś, jak wiele ma do zaoferowania świat nowoczesnej rozrywki dzięki CreativityAR!

CreativityAR w Rzeszowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Online – przygotuj się na mnóstwo dobrej zabawy!

CreativityAR to niezwykła rozrywka dostosowana zarówno do dzieci (od 8 roku życia), jak i dorosłych. W przygodzie możesz wziąć udział solo, z kimś bliskim lub w większym gronie, a w każdym przypadku czeka na Ciebie niezapomniana zabawa. Dostępne są Vouchery na przygodę w escape roomie w wirtualnym świecie lub na grę miejską w miastach takich jak Rzeszów, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin czy Bydgoszcz. Pierwsza opcja to przeżycie dla maksymalnie 6 osób trwające od 105 do 140 minut. Aby dołączyć się do zabawy w escape roomie od CreativityAR, konieczne jest posiadanie telefonu obsługującego technologię ARCore, czyli rozszerzoną rzeczywistość (ang. Augmented Reality) i mającego powierzchnię min. 4x4m. W przypadku gry miejskiej maksymalna liczba graczy to 4 osoby, zatem to idealna forma rozrywki dla grupy przyjaciół, rodziny czy nawet dla par. Czas trwania to od 120 do 180 minut, a oprócz telefonu obsługującego technologię ARCore potrzebne jest połączenie z internetem i GPS-em. Pamiętaj również, by w tym przypadku przygotować się na różne warunki pogodowe! Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, możesz mieć pewność, że CreativityAR zapewni Ci świetnie spędzony czas i dużo dobrej zabawy.

Czy wiesz, że…

Pierwszym masowym zastosowaniem technologii AR była gra "Pokémon GO", wydana w 2016 roku przez firmę Niantic. Umożliwia graczom łapanie wirtualnych Pokémonów w rzeczywistych lokalizacjach widocznych na mapie. Gra zdobyła olbrzymią popularność i zachęciła wiele młodych osób do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednocześnie pokazała też ogromny potencjał AR jako narzędzia, które w nowatorski sposób podchodzi do interakcji ze światem rzeczywistym. Już teraz i Ty przekonaj się dzięki CreativityAR, jak daleko zaszedł postęp w nowoczesnej technologii!

CreativityAR – Voucher na niezapomnianą przygodę!

Odkrywaj nieznane zakątki miasta, sprawdzaj swoje logiczne myślenie i spędzaj czas w niezwykły sposób razem z przyjaciółmi lub rodziną. CreativityAR to połączenie adrenaliny i rozrywki, gdzie każda chwila jest pełna niespodzianek. To idealny prezent zarówno dla miłośników przygód, jak i osób, które chętnie przetestują rozszerzoną rzeczywistość. Zapewnij sobie i bliskim naprawdę niezapomniane chwile wraz z CreativityAR!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.