(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Art Hotel

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zjeść wykwintną kolację w samym sercu Wrocławia? Odwiedź restaurację w Art Hotel, który zlokalizowany jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od Rynku, przy niesamowicie klimatycznej ulicy Kiełbaśniczej. Szef Kuchni zadba o najwyższy poziom Twoich kulinarnych doznań, dzięki unikalnemu połączeniu smaków lokalnej kuchni polskiej z włoskimi akcentami. Wszystko to w oparciu o produkty regionalne i sezonowe, dzięki czemu można tam wracać wielokrotnie i za każdym razem spróbować czegoś nowego! Spędź romantyczne chwile we dwoje lub gronie przyjaciół w niesamowitych wnętrzach tej XVI-wiecznej kamienicy!
Szukaj po kategorii

Art Hotel: restauracja

Restauracja Art Hotel we Wrocławiu to jedno z najciekawszych miejsc na kulinarnej mapie tego miasta. Położona tuż przy Rynku, w zachwycającej XVI wiecznej kamienicy, kusi swoim wnętrzem, a przede wszystkim wrażenie robi menu, które zmienia się sezonowo, przez co kuchnia ta jest wyjątkowa.

Restauracja w Art Hotelu Wrocław

Restauracja oferuje vouchery na daną kwotę, do wykorzystania w dowolnym czasie. Oprócz fantastycznego wnętrza, które sprawia, że przenosimy się w czasie, restauracja proponuje ciekawą kuchnię w wydaniu regionalnym. Tradycyjna kuchnia z blisko 100 letnią historią to inspirująca podróż po smakach Dolnego Śląska.

Restauracja Art Hotel we Wrocławiu

Promocja dawnej kuchni Wrocławia w tej restauracji jest bardzo ważna. Kucharze sami wykonują makarony i pierogi, wykorzystując nowoczesne techniki kulinarne, aby połączyć tradycję z nowoczesnością. Danie z kłodzkiego pstrąga posiada certyfikat "Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk".

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.