Aeroklub Krakowski

Wznieść się w przestworza z Aeroklubem Krakowskim, który jest jednym z najstarszych stowarzyszeń lotniczych w Polsce. Bogate doświadczenie w lotnictwie i wykwalifikowana kadra pilotów czyni ten klub wyjątkowym i godnym zaufania miejscem. W swojej ofercie posiada Loty Szybowcem oraz Loty Widokowe Ultralekkim Samolotem. Sam zdecyduj jaki poziom adrenaliny wybierzesz i jak daleko chcesz polecieć. Loty widokowe występują w trzech wariantach czasowych. W 15 minut pilot zabierze Cię w okolice Niepołomic. 30-minutowy lot obejmuje południowe obrzeża Krakowa, Zalew Dobczycki oraz Zamek w Nowym Wiśniczu. A jeśli zdecydujesz się na godzinny lot będziesz mógł podziewać z lotu ptaka Jezioro Rożnowskie. W każdym przypadku niezapomniane widoki masz gwarantowane!
Szukaj po kategorii

Aeroklub Krakowski - loty widokowe nad Krakowem

Aeroklub Krakowski pozwoli na osiągnięcie wysokich lotów. Na własnej skórze możesz zapoznać się z lotami widokowymi, jakie posiada w swojej ofercie. Nie masz pomysłu na realizacje romantycznego weekendu? Połącz go z lotem widokowym w prezencie dla ukochanej osoby! Na pewno będzie zadowolona.

Powietrzna przygoda z Aeroklubem Krakowskim

Fantastyczne loty szybowcem, gdzie adrenalina rośnie równo z wysokością lotu, lub wspaniałe loty widokowe w cudownej okolicy dla Ciebie. Różnorodny czas lotu pozwoli, by poczuć się jak wolny ptak w kabinie samolotu. Lot dostarczy niesamowitych wrażeń- od przeciążeń przy starcie, do ciszy szybowania w górze.

Aeroklub Krakowski: otwórz się na przygodę!

Czy wiesz, że Aeroklub Krakowski powstał ponad 90 lat temu? A do dnia dzisiejszego pielęgnuje tradycje lotnicze. To doskonałe miejsce na szkolenia młodych pilotów i spadochroniarzy. Kadra szkoleniowa wprowadzi laika w tajniki bezpiecznych lotów i skoków.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.