eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wrotkarnia Wywrotka

Lubisz aktywność fizyczną? Chcesz przekonać się, jak to jest jeździć na wrotkach? A może szukasz po prostu sposobu na fajne spędzenie czasu w gronie przyjaciół? Wrotkarnia WyWrotka to miejsce, w którym będziecie mogli potańczyć w rytm największych hitów, a przy tym pojeździć na wrotkach. To świetna okazja, żeby wspólnie spędzić czas i zrobić coś mniej standardowego. Wskoczcie na tor i pokażcie, na co Was stać.
Szukaj po kategorii

Wrotkarnia WyWrotka – wpadnij na najlepszy tor wrotkarski w Poznaniu

Wrotkarnia WyWrotka to idealne miejsce na spędzenie popołudnia w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Centrum zostało otwarte w grudniu 2017 roku i oferuje ogromną salę przygotowaną specjalnie do jazdy na wrotkach. Możesz z niej skorzystać codziennie, od poniedziałku do niedzieli. Co ważne, nie trzeba posiadać własnego sprzętu, ponieważ na miejscu znajduje się wypożyczalnia. Kask oraz zestaw ochroniaczy otrzymasz w cenie vouchera. Aby zapewnić wszystkim jeżdżącym bezpieczeństwo, przed rozpoczęciem jazdy koniecznie trzeba obejrzeć krótki firm instruktażowy przedstawiający zasady panujące na torze. Później możesz już bez przeszkód szaleć na wrotkach. Wrotkarnia WyWrotka to miejsce ze świetną obsługą, wyjątkową atmosferą i muzyką, która jeszcze bardziej zachęca do jazdy po torze. Centrum aż trzykrotnie, w latach 2019-2021, zostało laureatem plebiscytu Orły w kategorii na najlepsze miejsca rozrywki. Przekonaj się osobiście, ile frajdy mogą dać wrotki, i wpadnij do WyWrotki w Poznaniu.

Jazda na wrotkach i indywidualna nauka jazdy na wrotkach we Wrotkarni WyWrotka

Wrotkarnia WyWrotka zaprasza i młodszych, i starszych na świetną zabawę przy dźwiękach muzyki. Co jeszcze lepszego, zabawa ta będzie miała miejsce na torze wrotkarskim. Vouchery przeznaczone są dla jednej osoby lub dwóch, a oprócz tego przygotowano pakiet rodzinny. Skorzystać z niego mogą dwie osoby dorosłe oraz dwie osoby do 16 r.ż. W ramach przeżycia możesz jeździć na torze przez okrągłe 90 minut. Dodatkowe 10 minut należy sobie zarezerwować na przygotowanie się do wejścia na tor. Oprócz tego Wrotkarnia WyWrotka zachęca też do skorzystania z indywidualnej nauki jazdy na wrotkach. Poprowadzi ją doświadczony instruktor, który może pomóc Ci w opanowaniu podstaw lub pokazać bardziej zaawansowane techniki. To z kolei potrwa około 120 minut: 10 minut przygotowania, 60 minut jazdy z instruktorem i 60 minut jazdy samemu. Bez względu na to, czy wybierzesz lekcję z profesjonalistą, czy szaleństwo na torze w towarzystwie bliskich, czeka Cię mnóstwo świetnej zabawy. Wkładaj wrotki na nogi i pokaż, kto rządzi na tym torze!

Wrotki a rolki – jaka to różnica?

Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na podejmowanie aktywności fizycznej. Wrotki i rolki wyglądają bardzo podobnie, dlatego warto się zastanowić, które będą najlepsze akurat dla nas. Przede wszystkim w rolkach kółka są umieszczone jedne za drugimi, podczas gdy we wrotkach znajdują się w dwóch rzędach. Kolejnymi różnicami są prędkość jazdy – rolki są szybsze niż wrotki – a także umieszczenie hamulcy – w rolkach znajdują się one z tyłu, podczas gry we wrotkach z przodu. Żeby przekonać się, które ostatecznie okażą się najlepsze dla nas, trzeba po prostu spróbować się w nich przejechać. Na przetestowanie wrotek niezmiennie zapraszamy do Wrotkarni WyWrotka.

Spędź świetnie czas na Wrotkarni WyWrotka Poznań

Nieważne, czy szukasz idealnego prezentu dla przyjaciół, czy Ty chcesz spędzić czas w jakiś ciekawy sposób – Wrotkarnia WyWrotka w Poznaniu zaprasza w swoje progi! Weźmiecie tu udział w najlepszych dyskotekach, a przy tym będziecie mieć okazję, aby potrenować swoje jeżdżenie na wrotkach. Dzięki temu wzmocnicie swoje mięśnie, poprawicie wytrzymałość, a przede wszystkim spędzicie wiele świetnych chwil. Wrotkarnia WyWrotka Poznań to gwarancja świetnej zabawy!