Winnice Jaworek

Jeśli do tej pory uważałeś, że wino jest domeną tylko słynących z jego produkcji krajów, takich jak Francja, Niemcy, czy Hiszpania, to czas by nadrobić zaległości! Winnice Jaworek, położone niespełna 40 km od stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia, to miejsce które koniecznie musi odwiedzić każdy entuzjasta trunku powstającego z winogron. Na miejscu będziesz miał okazję dowiedzieć się jakie szczepy uprawiane są na terenie winnic. Poznasz tajniki produkcji wina i dowiesz się jak dokładnie wygląda każdy etap tego procesu. Zwiedzanie zostanie zwieńczone degustacją w towarzystwie idealnie dopasowanych przekąsek.
Szukaj po kategorii

Winnice Jaworek w Miękinie koło Wrocławia

Masz ochotę na relaks z dala od zgiełku miasta? Odpocznij w małej, malowniczo położonej miejscowości w województwie dolnośląskim. Odwiedź Winnice Jaworek! Zobacz na własne oczy, jak dojrzewają w słońcu winogrona. Zobacz, jak produkuje się wino i w jaki sposób jest przechowywane. Spędź cudowne chwile wśród winorośli!

Winnice Jaworek Miękinia

Uwielbiasz wino? Chciałbyś dowiedzieć się, jak powstaje już od etapu małej sadzonki winorośli? Odwiedź Winnice Jaworek niedaleko Wrocławia! Od specjalistów dowiesz się, jak powstaje ten cudowny trunek od zbioru owoców, aż po butelkowanie i leżakowanie. Zobacz na własne oczy pole winorośli, winiarnie oraz piwnice pełne winnych butelek! Spędź wyjątkowy czas w winnicy!

Winna przygoda w Winnicy Jaworek

Winnica Jaworek została założona w 2001 roku przez Ewę i Lecha Jaworek. Jest jedną z pierwszych i największych winnic w Polsce uprawiających winorośl szlachetną Vitis vinifera!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.