Ważność Voucherów

Jak długo ważne są Vouchery?

Prezenty można rezerwować przez 12 miesięcy od daty zakupu Vouchera.

Przez jaki okres jest ważna Karta Podarunkowa – Gift Card?

Tak samo jak Voucher - przez 12 miesięcy. Voucher zakupiony za pomocą Karty Podarunkowej ma taki sam termin ważności jak Gift Card użyty przy zakupie.

Co w przypadku prezentu sezonowego?

Jeśli Twój prezent jest sezonowy i nie możesz z niego skorzystać przed upływem ważności Vouchera, możesz wymienić go na dowolny inny prezent. Możesz wybrać droższe przeżycie, wówczas dopłacisz różnicę.

Czym tak naprawdę są vouchery?

Nasze vouchery to nic innego jak gwarancja przygody i wspomnień, zmaterializowana w formie kartki papieru. To bilet wstępu na przeżycie, który możesz podarować bliskiej osobie! No dobrze, ale w jaki sposób działa taki voucher na prezent? To proste – wystarczy wybrać podarunek, który Cię interesuje i dokonać zakupu, w zamian za co otrzymasz voucher, czyli dowód zawarcia transakcji. Następnie musisz jedynie wręczyć upominek, wybrać termin realizacji i pokazać voucher prezentowy Wykonawcy. Gdy nasz Partner zobaczy taki „glejt” od razu będzie wiedział, że jesteście tutaj aby przeżyć przygodę życia! Voucher upominkowy przypomina więc magiczny artefakt, bramę do krainy radości i niezwykłych doznań. To nie jest żart!

Voucher prezentowy to prawdziwa magia skracająca czas... ale bez dróg na skróty. O co chodzi? Kiedy wręczasz bliskiej osobie voucher podarunkowy, dajesz jej nie tylko zabawę, lecz także czas! Zdejmujesz z jej barków wszystkie godziny, które normalnie poświęciłaby na planowanie i organizację swojej przygody. Jeżeli marzeniem bliskiej Ci osoby jest np. Jazda Ferrari, to wystarczy, że zarezerwuje termin, chwyci voucher i pojawi się na torze rajdowym. Nie obchodzi jej ubezpieczenie, średnie spalanie, warunki wynajmu... jest tylko prędkość, frajda i spełnione marzenie płynnie stające się cudownym wspomnieniem. Voucher na prezent nie jest zwykłą kartką papieru – to prawdziwa magia. W sumie, w jaki inny sposób można zmieścić prawdziwe Ferrari pod choinką?

Jeżeli chodzi o vouchery prezentowe, to mamy jeszcze kilka sztuczek w rękawie. Czasami los stawia przeszkody pomiędzy poszukiwaczem przygód, a miejscem gdzie można odebrać voucher na prezent. Taką przeciwnością może być odległość, brak czasu, zawierucha za oknem... przeciwności, z którymi zmagamy się na co dzień jest przecież mnóstwo. Specjalnie z myślą o osobach, które nie mogą sięgnąć po voucher osobiście lub chcą otrzymać go w ciągu 1 minuty, wprowadziliśmy prezent w formie elektronicznej - eVoucher. To magia w wersji zrób-to-sam - przy zakupie dostajesz poprzez e-mail plik pdf, który wystarczy wydrukować, aby przeistoczyć cyfrowe dane w voucher prezentowy.

Pełną ofertę naszych prezentów możecie znaleźć na stronie "vouchery"

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności