Ventum Air

Czy za każdym razem, gdy widzisz przelatujący nad Twoją głową samolot, zastanawiasz się jakby to było, gdybyś mógł przejąć stery tego olbrzyma? Ventum Air daje Ci niezwykłą szansę na sprawdzenie swoich sił w profesjonalnym symulatorze pod okiem instruktora. Przejdź przez krótkie szkolenie teoretyczne, a następnie zrealizuj jeden ze scenariuszy, niemal idealnie odzwierciedlających sytuację panującą na pokładzie samolotu w trakcie lotu. Bądź gotowy na wszystko - zmiany warunków atmosferycznych lub kryzysowe sytuacje! Ventum Air daje Ci również szansę na odbycie Twojego pierwszego lotu wraz z instruktorem i możliwość przejęcie sterów w powietrzu na 30 minut! Nie przegap takiej szansy!
Szukaj po kategorii

Ventum Air Warszawa

Od dziecka marzyłeś, żeby zostać pilotem? Chciałeś zwiedzać świat z lotu ptaka? Ventum Air to miejsce, które potrafi spełnić Twoje marzenia! Znajdziesz tu kurs pilotażu prawdziwego samolotu! Gdybyś jednak chciał spróbować swoich sił nie odrywając się od ziemi, sprawdź, jak sobie radzisz za sterami w symulatorze lotu!

Ventum Air - symulator i kurs pilotażu w Warszawie

Chciałbyś usiąść za sterami prawdziwego samolotu? Wybierz pierwszy kurs pilotażu w Ventum Air i zasiądź za sterami PS-28 Cruiser! Odbądź szkolenie, które Cię do tego przygotuje oraz lot w symulatorze, a następnie sprawdź się wśród chmur! Jednak gdy nie czujesz się jeszcze na siłach, by prowadzić prawdziwą maszynę, sprawdź się w profesjonalnym symulatorze lotów!

Ventum Air - kurs pilotażu i lot w symulatorze

Instruktorzy z Ventum Air spędzili w powietrzu kilka tysięcy godzin i mają wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z wykorzystaniem nowoczesnych technik!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.