Studio Taniec do Kwadratu

Lubisz tańczyć ale nie znasz żadnych tanecznych kroków? Masz dwie lewe nogi i chcesz to zmienić? A może chcesz zaimponować innym na jakiejś ważnej imprezie? Tajniki tańca odkryje przed Tobą ekipa Studia Taniec do Kwadratu. Dzięki tej niesamowitej ekipie zyskasz nowe umiejętności, spalisz trochę zbędnych kalorii i poczujesz się lepiej we własnym ciele.
Szukaj po kategorii

Jeśli taniec, to tylko w Legnicy w Studio Taniec do Kwadratu!

U podstaw Studia Taniec do Kwadratu leży pasja i miłość do tańca. W tym wyjątkowym miejscu nie tylko rozruszasz mięśnie i spalisz kalorie, ale też poczujesz niezwykłe działanie serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Kiedy tylko wkroczysz do tej krainy tańca, otworzy się przed Tobą prawdziwy wachlarz możliwości. High heels? Twerk? Tik tok? A może pole dance, hip hop albo zajęcia dla dzieci? Jest też zumba, salsa, exotic dance, balet i bachata. A dla chcących odrobiny wytchnienia - joga lub stretching. Aż chciałoby się spróbować wszystkiego!

Spróbuj, spodoba Ci się - Taniec do Kwadratu!

Spośród możliwości Studa Taniec do Kwadratu w Legnicy masz do wyboru - zajęcia z Jogi (indywidualne lub dla dwojga), Salsy lub innego wybranego tańca, Rodzinne Zajęcia Taneczne lub Wieczór Panieński w Stylu Pole Dance. To idealny sposób na spróbowanie, czy dana aktywność Ci odpowiada. Jeśli tak, kup karnet na zajęcia. Jeśli nie, szukaj dalej. To również znakomity sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Nauka pole dance podczas wieczoru panieńskiego to świetna zabawa! Nie tylko poznasz nowy rodzaj tańca, wzmocnisz kondycję i spalisz zbędne kalorie, ale przede wszystkim spędzisz wspaniały czas z przyjaciółkami. Takie chwile pamięta się do końca życia. Jeśli wolisz rodzinne spotkania, mamy coś dla Ciebie! Zabierz dzieci, mamę, ciotkę, brata i ruszajcie na parkiet! W grupie zawsze raźniej! A grupa o tak zbliżonym profilu genetycznym, z całą pewnością złapie rytm i nauczy się kroków w ekspresowym tempie. Poznaj Studio Taniec do Kwadratu w Legnicy!

Co to właściwie jest pole dance?

Pole dance potocznie nazywa się tańcem na rurze. Do niedawna kojarzył się jedynie z tańcem erotycznym, lecz od lat 90. XX wieku uznaje się go za dyscyplinę sportową. Historia powstania tego stylu tanecznego nie jest do końca znana. Są dwie wersje - według pierwszej z nich, pole dance wywodzi się od chińskich akrobatów cyrkowych, którzy wykonywali różnorodne sztuczki ekwilibrystyczne na specjalnym drążku. Inna wersja głosi, że pole dance nawiązuje do rodzaju jogi, praktykowanego na drewnianym palu.

Pole dance to forma aktywności idealna dla osób cierpliwych, bo nauka konkretnych figur może czasami potrwać kilka tygodni. Dlatego nie warto się zrażać pierwszymi niepowodzeniami. Determinacja jest najważniejsza! Jeśli już ją masz, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczęła treningi pole dance. Co możesz zyskać dzięki tym ćwiczeniom? Wzmocnisz mięśnie ramion, kręgosłupa i klatki piersiowej, staniesz się bardziej gibka i wytrzymała, poprawisz swoją koordynację ruchową, spalisz kalorie, a przede wszystkim zyskasz niesamowitą pewność siebie.

Czas na odrobinę ruchu w Studio Taniec do Kwadratu w Legnicy!

Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie! Studio Taniec do Kwadratu dobrze wie, że warto więc żyć zgodnie z tą maksymą. Nie musisz uprawiać wyczerpujących sportów, nie musisz wykonywać wyczerpujących treningów… Zadbaj o siebie w przyjemny sposób - poprzez taniec! Poprawisz pracę układu krążenia, poprawisz wygląd swojej sylwetki, spalisz całą masę kalorii, a co najważniejsze, będziesz się dobrze bawić! Wybierz swój ulubiony taniec w Studio Taniec do Kwadratu w Legnicy!

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.