Sen & Wino

Jesteś miłośnikiem wina i marzysz, aby zwiedzić miejsce produkcji trunku, który ma wiele różnorodnych oblicz? Wybierz się wraz z najbliższymi Ci osobami do Winnicy Sen & Wino położonej w malowniczym Beskidzie Żywieckim. Winnica w Radziechowach to miejsce, w którym odpoczniesz podczas degustacji, jak i wybierzesz się na pieszą wycieczkę, której towarzyszyć będą piękne krajobrazy. Połączenie wina i turystki to okazja, aby poznać bliżej proces produkcji oraz historię wina, a także odpocząć na łonie natury i delektować się pysznym smakiem tego uwielbianego na całym świecie alkoholu. To od Ciebie zależy, jaką formę przyjmie ta wspaniała przygoda. Sen & Wino to miejsce pełne możliwości, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!
Szukaj po kategorii

Sen & Wino – z pasji do wina i natury

Sen & Wino to winnica, która powstała w 2013 roku, mieści się na obszarze 20 arów i położona jest na stoku o wystawie południowej. Na terenie kompleksu mieści się Winiarnia z piwnicą i salą degustacyjną, w której możesz skosztować wyśmienitego wina i regionalnych przekąsek. W winnicy tworzonej przez rodzinę pasjonatów powstają różowe Pinot Noir i białe Cuvee, do których produkcji nie używa się chemii winiarskiej. W kompleksie znajdują się również trzy ekologiczne, antyalergiczne domki z gliny, których drewniany szkielet wypełniony jest kostkami słomy. Winnica położona w Beskidzie Żywieckim to miejsce, w którym zrelaksujesz się przy lampce cudownego wina, jak i w trakcie pieszych wycieczek, podczas których zachwycisz się wspaniałymi widokami. Winiarska przygoda małżeńskiego duetu, który stworzył Sen & Wino rozpoczęła się z pasji do podróżowania i wakacyjnych wypraw na południe Europy, w czasie których narodził się pomysł otworzenia winnicy. Dziś dzielą się swoją pasją z innymi, spełniając równocześnie swoje marzenia.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla 2 lub 4 osób - Sen & Wino Radziechowice

Weź udział w wyjątkowym Zwiedzaniu Winnicy z Degustacją i spędź z ukochaną osobą, przyjaciółmi albo rodziną magiczne chwile wśród winnej latorośli! Przenieś się do krainy przypominającej Toskanię bez wyjeżdżania z kraju i poznaj wino od zupełnie innej strony. W ramach przeżycia czeka na Ciebie zwiedzanie winnicy i degustacja wina produkowanego na miejscu. Zobacz, jak wygląda produkcja wina i ciesz się zdobytą wiedzą w pięknych okolicznościach natury. Beskid Żywiecki zachwyci Cię swoim charakterem, a degustacja wina wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój! Sen & Wino Radziechowice to miejsce, które na pewno pokochasz!

Czym jest enoturystyka?

Enoturystyka to inaczej turystyka winiarska, która polega na odwiedzaniu i poznawaniu regionów, w których uprawia się winne latorośle i produkuje wino. Połączenie turystyki z degustacją win praktykowano już w starożytności. Enoturystyka to jednak nie tylko odwiedzanie winnic, ale przede wszystkim kontakt z przyrodą i spędzanie czasu na łonie natury. Dzięki enoturystyce możesz spotkać ludzi, których zajmują się winiarstwem albo są po prostu miłośnikami tego wyjątkowego trunku. To od Ciebie zależy czy enoturystyka przybierze formę relaksacyjną, czy będzie aktywnym wypoczynkiem. Połączenie turystyki z degustacją win to przygoda, która dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji, o czym doskonale wiedzą specjaliści z Sen & Wino!

Sen & Wino – relaks w Radziechowach w Beskidzie Żywieckim

Spędź romantyczne chwile w Sen & Wino w Beskidzie Żywieckim wraz z ukochaną osobą i wspólnie cieszcie się degustacją wina, które zaskoczy Was swoim charakterem. Miejscowość Radziechowy zaskoczy Was pięknym krajobrazem górzystych terenów i sprawi, że pokochacie wino jeszcze bardziej niż dotychczas. Zdecydujcie się odwiedzić ten wyjątkowy region, dzięki któremu Wasze serca zabiją mocniej!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.