Zdobądź Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Łacha k. Serocka
1 os.

899 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zawsze fascynowały Cię sporty motorowodne? Od dzieciństwa marzysz o tym, żeby móc posterować motorówką z prawdziwego zdarzenia? W tym momencie możesz spełnić swoje marzenia. Prezent Zdobądź Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW pozwoli Ci nabyć umiejętności prowadzenia łodzi motorowodnych od prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki egzaminom na koniec zajęć teoretycznych i praktycznych uzyskasz wszystkie potrzebne uprawnienia otwierające przed Tobą drzwi do świata sportów motorowodnych. Od teraz już zawsze będziesz mógł bez żadnych ograniczeń pływać łodziami i jachtami o napędzie silnikowym. Nie czekaj dłużej i zasiądź za sterami prawdziwej motorówki! 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne (budowa łodzi i silników, locja, nawigacja, pierwsza pomoc i ratownictwo, teoria manewrowania, przepisy, meteorologia),
  • Szkolenie praktyczne na łodziach motorowodnych,
  • Możliwość uzyskania patentu sternika motorowodnego (umożliwiającego prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm w porze dziennej).
Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla kolegi, męża lub taty? Voucher Zdobądź Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW to znakomity wybór! Ten nietypowy podarunek pozwoli na spełnienie marzeń oraz  nabycie niesamowitych umiejętności. Potrzebny Ci jest prezent na Dzień Chłopka, Dzień Ojca albo urodziny? Nie szukaj dalej! Zobacz jakie super prezenty zawiera nasz katalog marzeń i zamień marzenia na wspomnienia!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Szkolenie odbywa się w weekendy. Min. wiek: 14 lat. Szkolenie podzielone jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna obejmuje wszystkie zagadnienia, które znajdują się na egzaminie . Egzamin teoretyczny i praktyczny odbywa się na zakończenie zajęć. Podstawą uzyskania patentu jest pozytywny wynik egzaminu końcowego. Szkolenie realizowane jest w grupach kilkunastoosobowych. Uczestnik może dowolnie wybrać termin szkolenia oraz egzaminu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.