(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie | Warszawa

5.0 3 Opinii

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Zawsze ciekawiło Cię, jak robi się biżuterię? A może marzysz, by własnoręcznie wykonać swój własny, niepowtarzalny pierścionek? Skorzystaj z okazji i wybierz się na Indywidualne Warsztaty Jubilerskie w Warszawie! Z pomocą artysty złotnika wykonasz pierścionek, parę kolczyków lub bransoletkę! Oczywiście wykonaną biżuterię zabierzesz ze sobą. A oprócz niej: niezwykłe wspomnienia i dobry humor, bowiem tworzenie własnej biżuterii to doskonała zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Indywidualnych Warsztatach Jubilerskich. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będą wyglądały warsztaty?
Razem z artystą złotnikiem wykonasz wybraną biżuterię: pierścionek ze srebra z osadzonym kamieniem, kolczyki lub bransoletkę. Własnoręcznie stworzona biżuteria stanie się Twoją własnością.

Ile czasu potrwają warsztaty jubilerskie?
Całe przeżycie potrwa około 2 godzin.

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie | Warszawa to doskonały prezent dla dziewczyny na gwiazdkę. Możliwość własnoręcznego stworzenia biżuterii to wspaniała przygoda, która gwarantuje emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste, wybierając oryginalny Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty mają charakter indywidualny. Podczas przeżycia osoba realizująca wykona wybraną biżuterię: pierścionek ze srebra z osadzonym kamieniem, kolczyki lub bransoletkę. Uczestnik na koniec warsztatów zabiera do domu wykonaną przez siebie biżuterię. Złotnik zapewnia w pracowni wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Michał Fatyga Biżuteria

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Marcin

Wspaniale spędzony czas, Pan Michał jest prawdziwym pasjonatem, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Dużo pracy manualnej przy której zostałem dokładnie poinstruowany, dzięki czemu, nie miałem problemu z realizacja zadania i mogłem z uśmiechem na ustach wczuć się w realizację. Gotowe produkty dostałem na pamiątkę

 

Bardzo ciekawy warsztat, na którym osoba nie znająca tematu produkcji biżuterii może zapoznać się z szeregiem działań i narzędzi wykorzystywanych w pracowni. Polecam

Zobacz inne propozycje