Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie dla Dwojga | Warszawa

5.0 4 Opinii

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Najpierw krótkie zwiedzanie. Następnie - narzędzia w dłoń. Czas stworzyć niepowtarzalną biżuterię. Zapraszamy na Indywidualne Warsztaty Jubilerskie dla Dwojga w Warszawie. Z pomocą artysty złotnika wykonacie pierścionek, parę kolczyków lub bransoletkę. Każda z osób stworzy coś dla siebie, co nie tylko zapewni ogromne emocje, ale również oryginalną pamiątkę na długie lata. Przekonajcie się, czy tworzenie własnej biżuterii jest trudne!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Indywidualnych Warsztatach Jubilerskich. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak będą wyglądały warsztaty?
Razem z artystą złotnikiem wykonacie wybraną biżuterię (każdy swoją): pierścionek ze srebra z osadzonym kamieniem, kolczyki lub bransoletkę. Własnoręcznie stworzona biżuteria stanie się Waszą własnością.

Ile czasu potrwają warsztaty jubilerskie?
Całe przeżycie potrwa około 2 godzin.

Indywidualne Warsztaty Jubilerskie dla Dwojga | Warszawa to wspaniały prezent na święta dla siostry. Wspólne wyjście i stworzenie wymarzonej biżuterii to nie tylko niezwykła przygoda, ale także wspaniała zabawa, która pozostawi po sobie nie tylko magiczne wspomnienia, ale także pamiątkę w postaci oryginalnej biżuterii. Wybierz Voucher na tworzenie biżuterii i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty mają charakter indywidualny. Podczas przeżycia uczestnicy wykonają wybraną biżuterię (każdy swoją): pierścionek ze srebra z osadzonym kamieniem, kolczyki lub bransoletkę. Uczestnicy na koniec warsztatów zabierają do domu wykonaną przez siebie biżuterię. Złotnik zapewnia w pracowni wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Michał Fatyga Biżuteria

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Joanna K.

Uczestnictwo w warsztacie u Pana Michała było wspaniałym pomysłem i jednym z najciekawszych prezentów, jakie dostałam. Miałam możliwość wykonać własną biżuterię w prawdziwym warsztacie (a nie laboratorium przygotowanym specjalnie pod warsztaty), poznać i użyć wielu narzędzi, sprzętów i materiałów, z których część widziałam po raz pierwszy na oczy :) Duże wsparcie, cierpliwość i profesjonalizm Pana Michała pozwoliły mi na poznanie niezbędnych tajników wykonywania biżuterii, zrozumienie procesów niezbędnych do tego oraz naprawdę wspaniale spędziłam czas- nie byłam popędzana, miałam dokładnie tyle czasu ile potrzebowałam. Na pewno sama kogoś jeszcze obdaruję podobnym doświadczeniem w tej pracowni :)

Maryia P.

Wszystko było naprawde świetnie: interesujące, lekko, z humorem - do tego zrobiliśmy naprawdę piękną biżuterię, która została się nam w prezencie. Bardzo polecam!

Andrea P.

Pan Michał jest bardzo sympatyczny i we swobodny sposób wprowadza w użycie narzędzi w pracowni. Stworzyliśmy przeróżne małe dzieła, które teraz cieszą nasze oczy. Polecam gorąco dla fanów biżuterii, sztuki czy majsterkowania. Ja jestem wielbicielką biżuterii a mąż majsterkowania i obydwoje bawiliśmy się równie dobrze.

Wiktor P.

Świetnie prowadzone przez Michała warsztaty. W trakcie zaledwie 2.5 godziny zrobiliśmy 3 pary kolczyków, dwie branzoletki oraz pierścionek, wszystko w spokojnej, przyjemnej atmosferze. Mieliśmy okazję wypróbować wiele różnych sprzętów jak i zobaczyć je w rękach prawdziwego profesjonalisty. Dzięki!

Zobacz inne propozycje