Zabawa w Parku Linowym "Trasa Koala" | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Linowym "Trasa Koala" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

44,99 zł

44,99 zł

O prezencie

Zabawa w Parku Linowym "Trasa Koala", Poznań - Cascader Park

Ekscytacja, radosne chwile i szansa na przetestowanie swoich umiejętności... Skieruj swoje kroki na Zabawę w Parku Linowym w Poznaniu, wybierając trasę Koala i doświadcz górskiego szczytu euforii! Ten wyjątkowy tor w parku linowym pozwoli Ci połączyć rozrywkę, która przyspiesza bicie serca, z aktywnością fizyczną. Trasa Koala, umiejscowiona na wysokości od 5 do 9 metrów, oferuje także możliwość zmierzenia się z własnymi słabościami oraz zapewnia mnóstwo uśmiechu. Czas na szaloną przygodę wśród drzew!

Zabawa w Parku Linowym na trasie “Koala” w Poznaniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zabawę w Parku Linowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 50 minut.

Czym charakteryzuje się trasa?
Przejdziesz trasę “Koala”, która znajduje się na wysokości 5-9 metrów.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia. Należy również pamiętać, że maksymalna waga uczestnika nie może przekraczać 100 kg.

Zabawa w Parku Linowym “Trasa Koala” - Voucher na prezent

Zabawa w Parku Linowym “Trasa Koala” w Poznaniu to znakomita okazja, by wyruszyć na spotkanie z emocjami i dobrą zabawą. Voucher do parku linowego w Poznaniu może stanowić oryginalny pomysł na prezent nie tylko dla dziecka, ale także dla osoby dorosłej, która chciałaby bawić się wśród drzew. Tego typu podarunek świetnie sprawdzi się na każdą okazję, zapewniając bliskim radość i emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 50 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie ciepłym Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia przejście trasy “Koala”, która znajduje się na wysokości 5-9 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia. Maksymalna waga uczestnika: 100 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park - Malta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.