Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Warszawa

Tylko u nas
0.0 2 Opinie

Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Dużo zieleni, czyste powietrze i doskonałe miejsce, aby aktywnie spędzić wolne popołudnie! Wybierz się do Parku Fort Bema, byłej Twierdzy Warszawskiej, która powstała w latach 80 XIX wieku i przekonaj się, jakie atrakcje przygotował dla Ciebie zlokalizowany tam Park Linowy! Gotowy na niezapomnianą przygodę? Zapoznaj się z trasą przygotowaną specjalnie dla dzieci i spróbuj ją pokonać bez pomocy instruktorów! Przed startem przejdziesz szkolenie, dzięki czemu zabawa będzie całkowicie bezpieczna. Czas założyć kask oraz uprząż i pokonać wszystkie przeszkody! Czekają na Ciebie 2 zjazdy tyrolskie oraz 15 innych konkurencji!

Trasa łatwa obejmuje:

  • 15 konkurencji zawieszonych na wysokości 0,5-2,0 metrów,
  • 2 szalone zjazdy tyrolskie,
  • Mnóstwo pozytywnych emocji oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

W celu poprawienia swojej techniki lub też podtrzymania na duchu, istnieje możliwość przejścia trasy z instruktorem.

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla dziecka? Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym to świetna propozycja dla każdego malucha! Wybierz aktywny prezent, który wywoła duża rości i gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu. Podaruj fajny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka oraz inne okazje! Jeżeli jednak szukasz innych pomysłów, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie atrakcje dla najmłodszych przygotowaliśmy na nachodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla jednej osoby. Trasa dla uczestników powyżej 130 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

High Position

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.