Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Warszawa

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Dużo zieleni, czyste powietrze i doskonałe miejsce, aby aktywnie spędzić wolne popołudnie! Wybierz się do Parku Fort Bema, byłej Twierdzy Warszawskiej, która powstała w latach 80 XIX wieku i przekonaj się, jakie atrakcje przygotował dla Ciebie zlokalizowany tam Park Linowy! Gotowy na niezapomnianą przygodę? Zapoznaj się z trasą przygotowaną specjalnie dla dzieci i spróbuj ją pokonać bez pomocy instruktorów! Przed startem przejdziesz szkolenie, dzięki czemu zabawa będzie całkowicie bezpieczna. Czas założyć kask oraz uprząż i pokonać wszystkie przeszkody! Czekają na Ciebie 2 zjazdy tyrolskie oraz 15 innych konkurencji!

Trasa łatwa obejmuje:

  • 15 konkurencji zawieszonych na wysokości 0,5-2,0 metrów,
  • 2 szalone zjazdy tyrolskie,
  • Mnóstwo pozytywnych emocji oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

W celu poprawienia swojej techniki lub też podtrzymania na duchu, istnieje możliwość przejścia trasy z instruktorem.

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla dziecka? Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym to świetna propozycja dla każdego malucha! Wybierz aktywny prezent, który wywoła duża rości i gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu. Podaruj fajny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka oraz inne okazje! Jeżeli jednak szukasz innych pomysłów, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie atrakcje dla najmłodszych przygotowaliśmy na nachodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Trasa dla uczestników powyżej 130 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

High Position

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Mirek

Super przeżycie, polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.