Warsztaty z Wyrobu Obwarzanków dla Przyjaciół | Kraków

0.0 0 Opinii

Warsztaty z Wyrobu Obwarzanków dla Przyjaciół | Kraków


Kraków
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Być w Krakowie i nie zjeść obwarzanka? To jak być we Włoszech i nie zjeść makaronu! Skąd właściwie wzięły się obwarzanki w Krakowie? Jaka jest ich historia? A co najważniejsze - czy trudno je zrobić w warunkach domowych? Chcecie zostać obwarzankowymi mistrzami? Zapraszamy na Warsztaty z Wyrobu Obwarzanków dla Przyjaciół w Krakowie! Podczas wyjątkowego spotkania nie tylko poznacie dzieje obwarzanków, ale także samodzielnie, pod czujnym okiem mistrza, zamienicie się w piekarzy i upieczecie własne obwarzanki! Dodatkowo poznacie recepturę, która pozwoli Wam przygotowywać je w domowym zaciszu oraz weźmiecie udział w degustacji lokalnych przysmaków! Czas na smaczną przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Warsztatach z Wyrobu Obwarzanków. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia uczestnicy nie tylko poznają historię i tajemnicę obwarzanków, ale także spróbują swoich sił w roli piekarzy i, pod czujnym okiem mistrza, samodzielnie upieką smaczne przekąski. Dodatkowo uczestnicy warsztatów otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz przepis na domowe obwarzanki! Ponadto po warsztatach odbędzie się także degustacja lokalnych specjałów (m.in. oscypka, bryndzy podhalańskiej, pstrąga ojcowskiego i kiełbasy lisieckiej), które doskonale komponują się z obwarzankami. Muzeum działa w zgodzie z ideami Slow Food i Less Waste – wszystkie produkty są dostarczane od lokalnych dostawców i podawane w sposób ekologiczny.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Warsztaty potrwają około 120 minut.

Czy zajęcia odbywają się w grupie?
Nie, sala jest dla Was na wyłączność.

Warsztaty z Wyrobu Obwarzanków dla Przyjaciół | Kraków to niezwykła okazja, by wspólnie z bliskimi uczestniczyć w niezwykle smacznej przygodzie. Jest to idealny prezent dla przyjaciół na urodziny, z którymi razem można wybrać się do tego niecodziennego miejsca. Nauka robienia obwarzanków i degustacja lokalnych przysmaków? Spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godzin.

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W ramach warsztatów uczestnicy własnoręcznie wypieką obwarzanki oraz poznają ich historię. Dodatkowo uczestnicy warsztatów otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz przepis na domowe obwarzanki. Po zakończeniu warsztatów odbędzie się degustacja regionalnych przysmaków, dostarczonych od lokalnych dostawców. Przeżycie ma charakter indywidualny, sala jest na wyłączność dla uczestników warsztatów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ŻYWE MUZEUM OBWARZANKA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.