(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Artystyczne "Fusing" | Warszawa

0.0 0 Opinii

Warsztaty Artystyczne "Fusing" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Warsztaty Artystyczne "Fusing", Warszawa - Pracownia MR Glass Project

Fusing to technika, która polega na zgrzewaniu warstw szkła, by osiągnąć efekt artystyczny. To tyle, jeśli chodzi o teorię. Praktykę natomiast poznasz podczas Warsztatów Artystycznych “Fusing” w Warszawie! Odkryj, jak łatwo możesz wyrazić siebie. Przygoda rozpocznie się od zaprojektowania pracy. Następnie przyjdzie czas na wycięcie elementów w szkle, szlifowanie, zdobienie, wypalanie w piecu i grawerowanie. Twoja praca będzie gotowa do odbioru po kilku dniach, a samą przygodę pamiętać będziesz latami. Czas na emocje!

Warsztaty Artystyczne "Fusing" w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Artystyczne "Fusing". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 3 godzin.

Jak wygląda plan warsztatów?
Warsztaty rozpoczynają się od zaprojektowania pracy. Następnie uczestnicy wycinają elementy w szkle, szlifują, zdobią, wypalają w piecu i grawerują swoje prace. Przy okazji prowadzący wyjaśnia proces pozyskiwania szkła i odpowiada na wszelkie pytania. Odbiór swojej pracy możliwy jest po kilku dniach. Na warsztaty można przyjść z gotowym pomysłem na dzieło lub zainspirować się jakimś na miejscu.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

Kiedy odbywają się warsztaty?
Terminy warsztatów ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Warsztaty odbywają się w 5-8-osobowej grupie.

Warsztaty Artystyczne "Fusing" - Voucher na prezent

Warsztaty Artystyczne "Fusing" w Warszawie to niezwykła przygoda, pozwalająca wyrazić swoje prawdziwe “ja”, podczas produkcji szklanego dzieła. Voucher stanowi znakomity pomysł na prezent, który super trafi w gusta bliskiej osoby, zapewniając nie tylko przygodę, ale także mnóstwo uśmiechu. Tego typu przeżycie to radość - niezależnie od okazji. Przekonaj się, że spełnianie artystycznych marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty rozpoczynają się od zaprojektowania pracy. Następnie uczestnicy wycinają elementy w szkle, szlifują, zdobią, wypalają w piecu i grawerują swoje prace. Przy okazji prowadzący wyjaśnia proces pozyskiwania szkła i odpowiada na wszelkie pytania. Odbiór swojej pracy możliwy jest po kilku dniach. Na warsztaty można przyjść z gotowym pomysłem na dzieło lub zainspirować się jakimś na miejscu. Terminy warsztatów ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Warsztaty odbywają się w 5-8-osobowej grupie. Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia MR Glass Project

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje