(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

649,99 zł

649,99 zł

O prezencie

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga, Warszawa - Pracownia MR Glass Project

Weźcie udział w wyjątkowej przygodzie i stwórzcie swoje własne, wiekopomne dzieła! Zapraszamy na Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga w Warszawie, które pozwolą Wam na zabawę formą i kształtem. Na początku czeka Was krótkie wprowadzenie, a następnie przygotowanie i wypalanie własnych form, które po kilku dniach będą gotowe do odbioru. Połączenie dobrej zabawy, wiedzy i artystycznego wyrażania siebie - brzmi jak niezapomniana przygoda!

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane”. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 3 godzin.

Jak wygląda plan warsztatów?
Warsztaty rozpoczynają się od omówienia zasad BHP i zasad działania pieców. Następnie uczestnicy poznają funkcję poszczególnych narzędzi oraz podstawowe metody formowania i dmuchania szkła. Na warsztatach uczestnicy wykonują prace, które są do odebrania po ostygnięciu pieca (po kilku dniach).

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

Kiedy odbywają się warsztaty?
Terminy warsztatów ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem, a piec hutniczy działa minimum 7 dni w miesiącu. Spotkania odbywają się w godzinach: 0900-12:00 i 15:00-18:00. Warsztaty odbywają się w max. 5-osobowej grupie.

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga - Voucher na prezent

Warsztaty Artystyczne “Szkło Dmuchane” dla Dwojga w Warszawie to artystyczna przygoda, pozwalająca przeżyć ciekawą przygodę i wykonać własnoręcznie niezwykłe dzieło. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki, przyjaciółki, kolegi czy członka rodziny - słowem każdego, z kim warto wybrać się na ciekawą przygodę. Odkryj wyjątkowy sposób na wyrażenie siebie i przekonaj, że spełnianie artystycznych marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty rozpoczynają się od omówienia zasad BHP i zasad działania pieców. Następnie uczestnicy poznają funkcję poszczególnych narzędzi oraz podstawowe metody formowania i dmuchania szkła. Na warsztatach uczestnicy wykonują prace, które są do odebrania po ostygnięciu pieca (po kilku dniach). Terminy warsztatów ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Warsztaty odbywają się w max. 5-osobowej grupie. Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia MR Glass Project

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje