(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie Baristyczne "Jakość Kawy" | Łódź

0.0 0 Opinii

Szkolenie Baristyczne "Jakość Kawy" | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Czy codzienne wypicie filiżanki kawy jest ulubioną częścią Twojego porannego rytuału? Może pragniesz przybliżyć sobie tajniki wiedzy rozpoznawania dobrej jakości kawy? Zapraszamy Cię na szkolenie podczas którego nauczysz się rozpoznawania kawy dobrej jakości i dobierzesz kawę idealną, dopasowaną do swoich preferencji. Poznaj bliżej świat kawy i niech wypicie filiżanki tego napoju bogów przepełni Cię jeszcze większym poczuciem błogości i satysfakcji.

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Szkolenie z Rozpoznawania Kawy Dobrej Jakości. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie przebiegało szkolenie?
Szkolenie podzielone będzie na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas części teoretycznej uczestnik dowiaduje się, czym jest kawa i skąd bierze się bogactwo jej smaku. Natomiast w trakcie części praktycznej przeprowadzana jest degustacja i porównanie różnych kaw oraz opisów znajdujących się na ich opakowaniach tak w celu nauczenia się rozpoznawania kaw wysokiej jakości. W ramach cuppingu uczestnik otrzymuje zestaw kaw rzemieślniczych do degustacji w domu.

Jakie umiejętności nabędę podczas szkolenia?
Podczas szkolenia osoba obdarowana zdobędzie wiedzę na temat kawy oraz tego, co wpływa na jej smak, nauczy się rozpoznawania kaw dobrej jakości podczas degustacji i porównania różnych kaw.

Czy muszę spełnić jakieś dodatkowe wymogi, aby wziąć udział w szkoleniu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 17 lat.

Szkolenie odbywa się w grupach czy jest indywidualne?
Szkolenie odbywają się w grupach maksymalnie dwuosobowych.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie potrwa godzinę.

Szkolenie Baristyczne "Jakość Kawy" | Łódź to idealny prezent dla smakosza kawy, który pragnie zgłębić wiedzę na jej temat. Podaruj to niesamowite przeżycie swojej bliskiej osobie, która nauczy się dobierać kawę do swoich potrzeb oraz dowie się, jak rozpoznać kawy dobrej jakości. Spraw, aby każdy dzień zaczynał się od filiżanki kawy dopasowanej do Twoich preferencji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osobę obdarowaną czeka część teoretyczna, podczas której dowie się, czym jest kawa i skąd bierze się jej smak. Następnie odbędzie się część praktyczna, która składa się z degustacji i porównania różnych kaw. Minimalny wiek uczestnika do 17 lat. Szkolenie odbywają się w grupach maksymalnie dwuosobowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Around The Coffee

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje