Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Przyjaciół | Toruń

0.0 0 Opinie

Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Przyjaciół | Toruń


Toruń
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

60,00 zł

60,00 zł

O prezencie

Od wielu wieków, toruńscy piernikarze zazdrośnie strzegą sekretów, dotyczące wyrobu pierników. Teraz możecie odkryć część tej pilnie strzeżonej tajemnicy. Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Przyjaciół. Podczas tych niepowtarzalnych warsztatów, uczestnicy własnoręcznie wykonają piernik, w zgodzie z wieloletnią tradycją mistrzów piernikarstwa i zabiorą go, jako oryginalną pamiątkę z Torunia. Przy okazji dowiecie się trochę o historii tego ciekawego rzemiosła. To będzie miłe, pełne uśmiechu przeżycie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wypiekania pierników, dla trzech lub czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Warsztaty potrwają około 60 minut.

W jakich godzinach odbywają się warsztaty?
Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście jest o godzinie 17:00.

Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Przyjaciół sprawdzą się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz oryginalnego prezentu, który pomoże Tobie i Twoim bliskim poczuć niezwykła atmosferę Torunia? Warsztaty z Wypiekania Pierników dla Przyjaciół to wspaniała przygoda i świetna zabawa, z której nie sposób nie skorzystać, będąc w stolicy piernikarstwa! Przeżycie doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin. Będzie fajną alternatywą na spędzenie wolnego czasu! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i wypiec własny piernik. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście o godzinie 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.