Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga | Trójmiasto

5.0 1 Opinie

Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga | Trójmiasto


Trójmiasto, Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

334,99 zł

334,99 zł

O prezencie

Czas, który spędzacie we dwoje, lubicie spożytkować na naukę nowych rzeczy? Najlepiej, żeby umiejętności były praktyczne, a ich zdobywaniu towarzyszyła dobra zabawa? Mamy na to pomysł! Kurs - Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga to gwarancja dobrych wrażeń i okazja, aby nauczyć się przygotowywać najbardziej wyszukane i smaczne drinki! Szkolenie jest zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Na kursie będziecie wspólnie gotować, przyrządzać ciekawe koktajle oraz...degustować alkohol! Szykuje się wspaniała zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kurs - Zostań Domowym Barmanem, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład kursu?
W skład kursu wchodzi: szkolenie teoretyczne i praktyczne, wspólne gotowanie, przygotowywanie 3 koktajli, degustacja alkoholi, opieka profesjonalnego barmana i fartuch.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent na rocznicę

Szukasz podarunku, który doskonale sprawdzi się dla dwóch osób? Kurs - Zostań Domowym Barmanem dla Dwojga to fantastyczne przeżycie, które gwarantuje nabycie praktycznych umiejętności oraz świetną zabawę! Będzie to doskonały pomysł na super prezent, który doceni zarówno kobieta, jak i mężczyzna! Tani upominek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trójmiasto, Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia szkolenie teoretyczne i praktyczne, wspólne gotowanie, przygotowywanie 3 koktajli, degustacje alkoholi, opiekę profesjonalnego barmana i fartuch. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się w grupie. Osoba obdarowana musi być pełnoletnia. Wskazane jest wygodne ubranie.Proponujemy nie przyjeżdżać swoim autem ze względu na degustację alkoholi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BARCOCKTAIL

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Małgorzata G.

No prezent petarda, idealny pomysł na spędzenie wspólnego czasu i nauczenie się czegoś nowego.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.