JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Wyplatania Tacy ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn

Warsztaty Wyplatania Tacy ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn


Cieszyn
1-10 os.

889 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
889 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie oryginalne aktywności i niecodzienne hobby? Szukacie ciekawego zajęcia, z którego będzie mogli skorzystać wspólnie z dziećmi, dziadkami i znajomymi? Zapraszamy na Warsztaty Wyplatania Tacy ze Słomy dla Rodziny w Cieszynie, z których jednocześnie może skorzystać aż 10 osób! Okazja, by nauczyć się wyplatać słomiane kosze w rodzinnym gronie, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i naukę praktycznej umiejętności - własnoręcznie wykonane kosze to nie tylko świetna ozdoba, ale praktyczne naczynie w kuchni bądź salonie (można trzymać na niej m.in. owoce lub pieczywo). Dodatkowo jest to odstresowujące zajęcie, które wywołuje ogromne salwy śmiechu wśród uczestników wyjątkowych warsztatów. Prosta technika, która nie brudzi, nie niszczy manicure oraz jest łatwa do odtworzenia w domowych warunkach. Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w warsztatach wyplatania tacy ze słomy. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dziesięciu osób.

Czy zajęcia są indywidualne?
Tak, na zajęciach będziecie tylko Wy i instruktor.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Nauka wyplatania tacy ze słomy potrwa około 2 godziny.

Czy wyplatanie jest trudne?
Nauczycie się wyplatania prostą metodą, którą łatwo przyswoicie i powtórzycie w domu. Metoda nie brudzi oraz nie niszczy manicure.

Czy dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach?
Oczywiście, jednak proponujemy, aby dziecko było minimum siedmioletnie.
Dzieci mogą wykonać rybkę, która jest łatwiejsza do zrobienia niż taca.

Czy musimy zabrać coś ze sobą?
Nie, organizator zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia.

Czy będziemy mogli zabrać nasze dzieło?
Oczywiście. Słomiane tace, które własnoręcznie stworzycie, będą nie tylko Waszą pamiątką, ale także praktycznym naczyniem, dla którego łatwo znaleźć zastosowanie w kuchni lub salonie.

Warsztaty Wyplatania Tacy ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn sprawdzą się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent na Dzień Babci i Dziadka

Szukasz ciekawego i oryginalnego podarunku, z którego będzie mogła skorzystać cała rodzina? A może potrzebujesz upominku, z którego skorzystacie wspólnie ze znajomą rodziną? Warsztaty Wyplatania Tacy ze Słomy dla Rodziny w Cieszynie to niecodzienne przeżycie, które dostarczy mnóstwo niezwykłych wspomnień i dużo uśmiechu jego uczestnikom. Pomysł na oryginalny, niezapomniany prezent, z którego może skorzystać wiele osób. Voucher na warsztaty rękodzieła to ciekawy, świąteczny prezent dla teściów lub dziadków. Wybierz praktyczne i emocjonujące przeżycie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cieszyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny 30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany do 10 osób. Minimalny wiek dziecka to 7 lat. Podczas tego warsztatu uczestnicy wyplatają tacę ze słomy na owoce lub pieczywo, prostą techniką, która nie brudzi i nie niszczy manicure, ewentualnie dla dzieci jeśli nie okazałoby się to interesujące wyzwanie mogą wykonać rybki ze słomy. Organizator zapewnia salę, opiekę instruktora oraz materiały niezbędne do wykonania tacy/rybek. Każdy uczestnik po warsztatach zabiera swój przedmiot ze sobą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.