JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn

Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn


Cieszyn
1-10 os.

2890 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2890 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Rodzinna, ciepła atmosfera. Relaksujące zajęcie, z którego może skorzystać jednocześnie 10 osób. Nauka ciekawej umiejętności, która świetnie rozwija zdolności manualne i dzieci, i dorosłych. Dużo śmiechu, żartów oraz… nutka rywalizacji, komu najlepiej uda się wykonać… kosz słomiany! Zapraszamy na  Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny! Kosz, który idealnie pasuje do wypiekania własnego chleba lub serwowania pieczywa, to niezwykła pamiątka i praktyczne naczynie, które świetnie sprawdzi się w kuchni. Można wykonać kosz, który kształtem będzie przypominał kolistą misę lub zdecydować się na podłużny kosz - wszystko wedle własnych preferencji. Odprężające ćwiczenie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym lub przyjacielskim gronie! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w warsztatach wyplatania koszy ze słomy. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dziesięciu osób.

Czy zajęcia są indywidualne?
Tak, na zajęciach będziecie tylko Wy i instruktor.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Nauka wyplatania tacy ze słomy potrwa około 6 godzin.

Czy wyplatanie jest trudne?
Nauczycie się wyplatania wspaniałych, słomianych koszy. Wyplatanie, tak jak każda inna nauka, może sprawić na początku trochę trudności - jednak po kilku chwilach z pewnością nie będzie w tym niczego trudnego.

Czy dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach?
Oczywiście, jednak proponujemy, aby dziecko było minimum siedmioletnie.
Dzieci mogą wykonać rybkę, która jest łatwiejsza do zrobienia.

Czy musimy zabrać coś ze sobą?
Nie, organizator zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia.

Czy będziemy mogli zabrać nasze dzieło?
Oczywiście. Rozrostowe, słomiane kosze, które własnoręcznie stworzycie, będą nie tylko Waszą pamiątką, ale także praktycznym naczyniem, dla którego łatwo znaleźć zastosowanie w kuchni lub salonie.

Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn sprawdzą się jako:
prezent dla rodziny, prezent na Dzień Babci i Dziadka, prezent na święta

Ekskluzywny, unikatowy i pełen ciepła, rodzinny prezent, który pasuje na każdą okazję i z którego może skorzystać naprawdę cała rodzina? Rodzinne Warsztaty z Wyplatania Koszy Rozrostowych na Chleb ze Słomy w Cieszynie to niezwykle odprężające doświadczenie, z którego jednocześnie może skorzystać aż 10 osób. Dziadkowie, rodzice, dzieci - każdy znajdzie tu ciekawe zajęcie, które dodatkowo niesamowicie rozwija manualnie oraz zapewnia praktyczną pamiątkę - kosz rozrostowy na chleb, który jest nie tylko ozdobą, ale także naczyniem, dla którego łatwo znaleźć zastosowanie w domu. Voucher na rodzinne warsztaty to super prezent, idealnie pasujący dla każdej, nawet najbardziej zwariowanej, rodziny!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cieszyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany do 10 osób. Podczas tego warsztatu uczestnicy wyplotą słomiany kosz rozrostowy do chleba, który również doskonale nadaje się do serwowania pieczywa, nie tylko własnego wypieku. Kosz taki proponujemy w dwóch kształtach do wyboru - kolista misa i podłużny kosz. Organizator zapewnia salę, opiekę instruktora oraz materiały niezbędne do wykonania kosza. Każdy uczestnik po warsztatach zabiera swój przedmiot ze sobą.



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.