(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn

0.0 0 Opinii

Warsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny | Cieszyn


Cieszyn
1-10 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2890,00 zł

2890,00 zł

O prezencie

Warsztaty wyplatania koszy w Cieszynie

Rodzina, ciepła atmosfera. Relaksujące zajecie z którego może skorzystać jednocześnie 10 ludzi. Nauka ciekawej umiejętności, która świetnie rozwija zdolności manualne i dzieci, i dzieci. Dużo śmiechu, żartów oraz… nutka rywalizacji, komu najlepiej uda się wykonać… kosz słomy! Zapraszamy naWarsztaty Wyplatania Koszy na Chleb ze Słomy dla Rodziny! Kosz, który idealnie pasuje do wypiekania własnego chleba lub serwowania pieczywa, to niezwykła pamiątka i praktyczne naczynie, która świetnie sprawdzi się w kuchni. Można wykonać koosz, który kształtem będzie przypominał kolistą misę lub zdecydować się na podłużny kosz - wszystko wedle własnych preferenci. Odprężającę ćwiczenie to świetny pomysł na spedzenie wolnego czasu w rodzinnym lub przyjacielskim gronie! Udanej zabaw!

Warsztaty wyplatania koszy - co musisz wiedzieć

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w warsztatach wyplatania koszy ze słomy. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dziesięciu osób.

Czy zajęcia są indywidualne?
Tak, na zajęciach będziecie tylko Wy i instruktor.

Ile czasu potrwa Przeżycie?
Nauka wyplatania tacy ze słomy potrwa około 6 godzin.

Czy wyplatanie jest trudne?
Nauczycie się wyplatania wspaniałych, słomianych koszy. Wyplatanie, tak jak każda inna nauka, może sprawić na początku trochę trudności - jednak po kilku chwilach z pewnością nie będzie w tym niczego trudnego.

Czy dzieci mogą uczestniczyć w WArsztatach?
Oczywiście, jednak proponujemy, aby dziecko było minimum siedmioletnie.
Dzieci mogą wykonać rybkę, która jest łatwiejsza do zrobienia.

Czy musimy zabrać coś ze sobą?
Nie, organizator zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia.

Czy będziemy mogli zabrać nasze dzieło?
Oczywiście. Rozrostowe, słomiane kosze, które własnoręcznie stworzycie, będą nie tylko Waszą pamiątką, ale także praktycznym naczyniem, dla którego łatwo znaleźć zastosowanie w kuchni lub łazience.

Wyplatanie koszy - warsztaty: Cieszyn

to rodzinny prezent, który pasuje na każdą okazję i z którego może skorzystać naprawdę cała rodzina? Rodzinne Warsztaty z Wyplatania Koszy Rozrostowych na Chleb ze Słomy w Cieszynie to niezwykle odprężające doświadczenie, z którego jednocześnie może skorzystać aż 10 osób. Dziadkowie, rodzice, dzieci - każdy znajdzie tu ciekawe zajęcie, które dodatkowo niesamowicie rozwija manualnie oraz zapewnia praktyczną pamiątkę - kosz rozrostowy na chleb, który jest nie tylko ozdobą, ale także naczyniem, dla którego łatwo znaleźć zastosowanie w domu. Voucher na rodzinne warsztaty to super prezent, idealnie pasujący dla każdego, nawet najbardziej zwariowanej, rodziny!

Sprawdź nasze życzenia wielkanocne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cieszyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1-10 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Podczas tego warsztatu uczestnicy wyplotą słomiany kosz rozrostowy do chleba, który również doskonale nadaje się do serwowania pieczywa, nie tylko własnego wypieku. Kosz taki proponujemy w dwóch kształtach do wyboru - kolista misa i podłużny kosz. Organizator zapewnia sale, opiekę instruktora oraz materiały niezbędne do wykonania kosza. Każdy uczestnik po warsztatach zabiera swój przedmiot ze sobą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stowarzyszenie Serfenta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje