Przygoda z Polo | Warszawa

5.0 1 Opinii

Przygoda z Polo | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

550,00 zł

550,00 zł

O prezencie

POLO - Gra Królów i Królowa Gier. Czy wiesz, że w Polo grali Aleksander Macedoński, Winston Churchill i większość koronowanych głów i możnych tego świata? Aby poczuć wyjątkowy dreszcz emocji związany z Polo wystarczy ... chcieć. Odwiedź klub, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów w ciągu trzech godzin poczujesz co to znaczy dosiadać doskonale ułożonych koni, dających możliwość czystych trafień w galopie. Pierwsza godzina - na koń! Druga godzina - stick and ball, czyli odbijanie piłki z konia. Trzecia godzina - stałe elementy gry i wreszcie ... gramy!

Nauka Gry w Polo to super upominek dla kogoś kto lubi aktywnie spędzać czas i zdobywać nowe umiejętności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Na realizację zalecamy ubranie sportowe, ewentualne posiadane elementy ekwipunku jeździeckiego są wskazane, ale nie są niezbędne.

Czas trwania

Prezent Przygoda z Polo trwa 3 godziny. Pierwsza godzina poświęcona jest nauce jazdy konnej, następnie wprowadzenie do gry w polo (odbijanie piłki z konia), trzecia godzina poświęcona jest już samej grze.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Przygoda z Polo dostępna dla uczestników od 15 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu. Osoby podejrzewające u siebie uczulenie (alergie) na kontakt ze zwierzętami (pot koński) lub pyłki traw (siano) proszone są o poinformowanie o tym instruktora – umożliwi to ograniczenie kontaktu z alergenami.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Buksza Polo & Riding Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Paweł

Bardzo fajnie przeprowadzona nauka, bardzo dobre podejście, Polecam wszystkim!!

Janka

Prezent i pomysł bardzo udany! Wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie, wspaniała zabawa, emocje. Nic dodać, nic ująć. Tylko następnego dnia "zakwasy " :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.