Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

479,99 zł

479,99 zł

O prezencie

Walk in the Sky dla Dwojga z Filmowaniem, Warszawa, Łódź

 

Łączy Was pasja do ekstremalnych przygód? Walk in the Sky z Filmowaniem w Warszawie i Łodzi to zabawa, której nigdy nie zapomnicie! Zmierzcie się razem z wyzwaniem i stańcie odważnie na krawędzi budynku, by doświadczyć przyjemnego dreszczyku emocji. Zejście po ścianie wieżowca to nie tylko niesamowita frajda, ale także solidna dawka adrenaliny, która zaskoczy Was oboje! A dzięki nagraniu będziecie mogli odtwarzać przygodę, kiedy tylko najdzie Was na to ochota!

 

Walk in the Sky dla Dwojga z Filmowaniem w Warszawie, Łodzi - informacje

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in the Sky. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które schodzą jedna po drugiej.

Czym jest Walk in the Sky?
Walk in the Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Wy zyskacie niezwykłą pamiątkę!

Czy uczestnicy wykonują spacer jednocześnie?
Nie, każdy z uczestników schodzi samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna.

Czy każdy może spróbować Walk in the Sky?
Walk in the Sky dla Dwojga przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in the Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in the Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygncja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście każdy z uczestników Walk in the Sky podlega ubezpieczeniu OC o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in the Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

 

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem - Voucher na prezent

 

Szukasz naprawdę ekstremalnego prezentu dla ukochanej osoby? Walk in the Sky dla Dwojga z Filmowaniem to niesamowita okazja do zmierzenia się z wysokością i oryginalny sposób spędzenia czasu we dwoje. To również idealny wybór na prezent dla nastolatka, który będzie mógł cieszyć się zastrzykiem adrenaliny razem z przyjacielem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Przeżycie realizowane jest eventowo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

***

Gorąco polecam!

Zobacz inne propozycje