Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Łączy Was pasja do ekstremalnych przygód? Walk In The Sky z Filmowaniem to zabawa, której nigdy nie zapomnicie! Zmierzcie się razem z wyzwaniem i stańcie odważnie na krawędzi budynku, by doświadczyć przyjemnego dreszczyku emocji. Zejście po ścianie wieżowca to nie tylko niesamowita frajda, ale także solidna dawka adrenaliny, która zaskoczy Was oboje! A dzięki nagraniu będziecie mogli odtwarzać przygodę, kiedy tylko najdzie Was na to ochota!

Czym jest Walk In the Sky?
Walk In the Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoby obdarowane mają możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnicy będący w pozycji poziomej do ziemi zmierzają, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowani muszą wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zejście po ścianie budynku dla dwóch osób, kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek, łącznie z kamerą, która zarejestruje przeżycie.

Jak przebiega realizacja prezentu?
Realizacja przeżycia odbywa się pojedynczo - najpierw schodzi jedna osoba, a następnie druga. Osoby obdarowane otrzymują niezbędny sprzęt, dodatkowo na specjalnym stelażu montowana jest kamera! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Wy zyskacie niezwykłą pamiątkę!

Czy każdy może spróbować Walk In the Sky?
Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, podarunek dla męża, prezent dla pary

Szukasz naprawdę ekstremalnego prezentu dla ukochanej osoby? Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem to niesamowita okazja do zmierzenia się z wysokością i oryginalny sposób spędzenia czasu we dwoje. To również idealny wybór na prezent dla nastolatka, który będzie mógł cieszyć się zastrzykiem adrenaliny razem z przyjacielem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Prezent realizowany eventowo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Rafał A.

Gorąco polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.