Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk in The Sky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Walk in The Sky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Walk in The Sky dla Dwojga, Warszawa, Łódź

Zawsze marzyliście o wspaniałej, niezapomnianej przygodzie, ale nigdy nie mogliście się zdecydować? Czas zrobić coś szalonego! Ta oferta skierowana jest właśnie do Was! Odkryjcie Walk in The Sky dla Dwojga w Warszawie i Łodzi, czyli brawurowe połączenie emocji i zabawy! Zejście po pionowej ścianie budynku to gwarancja dobrej zabawy i konkretnego zastrzyku adrenaliny! Zdecydujcie, kto zejdzie pierwszy i przygotujcie się na coś, na co nie można się przygotować. Gotowi na przygodę życia?

Walk in The Sky dla Dwojga w Warszawie, Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in The Sky. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które schodzą jedna po drugiej.

Czym jest Walk in The Sky?
Walk in The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Uczestnik, będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi, zmierza od dachu aż na sam dół, odbywając spacer po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że osoba schodząca musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba schodząca otrzyma specjalny kombinezon, rękawice oraz uprząż.

Czy uczestnicy wykonują spacer jednocześnie?
Nie, każdy z uczestników schodzi samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna.

Czy każdy może spróbować Walk in The Sky?
Walk in The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna na miejscu realizacji).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in The Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygnacja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście. Każdy z uczestników Walk in The Sky podlega ubezpieczeniu OC, o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in The Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Walk in The Sky dla Dwojga - Voucher na prezent

Chciałbyś podarować komuś niesamowite przeżycie? Zejście po pionowej ścianie to idealny prezent dla pary, która lubi nowe doznania! Wybierz Walk in The Sky dla Dwojga i odkryj, że wręczenie niezapomnianego prezentu jest dużo łatwiejsze, niż myślisz. Zejście po pionowej ścianie budynku to niewątpliwie podarunek, obok którego nie można przejść obojętnie! Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna. Przeżycie realizowane jest w formie eventów, w określonych przez Organizatora terminach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje