Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)

1.0 1 Opinie

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Legendarni japońscy wojownicy ninja cechowali się niezwykłą, kocią sprawnością. Poruszali się bezszelestnie, a żadna przeszkoda nie stanowiła dla nich problemu. Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi Twoją odwagę i zweryfikuje sprawność fizyczną! Niesamowity tor przeszkód, który będziesz musiał pokonać będzie prawdziwym egzaminem! Jeśli zdasz pozostanie tylko przywdziać czarny strój i wrócić do domu po dachach pobliskich budynków! Kolejny ninja wyszkolony!

Co obejmuje prezent?
Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikiem.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?
Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?
Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice) to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej sport! Może być prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, podarunkiem dla nastolatki lub dla nastolatka z okazji osiemnastki. Takim prezentem na pewno zaskoczysz! Voucher na trening ninja to spełnienie dziecięcych marzeń o zostaniu wojownikiem! To także doskonały prezent marzeń, który zachwyci każdego fana aktywności fizycznej - wybierz super prezent i wpraw bliską osobę w zachwyt!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Możliwość realizacji voucherów od poniedziałku do piątku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Extreme Warrior Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

1.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena K

Realizacja prezentu była jednocześnie moją pierwszą wizytą w Ninja Park. Czułam się jak pierwszy raz na siłowni - do czego to służy, jak się to obsługuje no i jak wyjść z tego z twarzą. Miejsce samo w sobie jest fajne, szczególnie dobrze czują się tutaj dzieci. Na pierwszy raz jednak, lepiej pójść z kimś kto wie o co chodzi. Tak czy owak dziękuję, ręce bolały dwa dni ;)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.