JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)


Piaseczno
1 os.

30 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
30 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Legendarni japońscy wojownicy ninja cechowali się niezwykłą, kocią sprawnością. Poruszali się bezszelestnie, a żadna przeszkoda nie stanowiła dla nich problemu. Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi Twoją odwagę i zweryfikuje sprawność fizyczną! Niesamowity tor przeszkód, który będziesz musiał pokonać będzie prawdziwym egzaminem! Jeśli zdasz pozostanie tylko przywdziać czarny strój i wrócić do domu po dachach pobliskich budynków! Kolejny ninja wyszkolony!

Co obejmuje prezent?
Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikiem.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?
Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?
Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla nastolatki, prezent na Dzień Dziecka

Chcesz podarować komuś zaskakujący prezent? Trening Ninja w Extreme Warrior Park to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej sport! Może być prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, podarunkiem dla nastolatki lub dla nastolatka z okazji osiemnastki. Takim prezentem na pewno zaskoczysz! Voucher na trening ninja to spełnienie dziecięcych marzeń o zostaniu wojownikiem! To także doskonały prezent marzeń, który zachwyci każdego fana aktywności fizycznej - wybierz super prezent i wpraw bliską osobę w zachwyt!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Możliwość realizacji voucherów od poniedziałku do piątku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Magdalena K

Realizacja prezentu była jednocześnie moją pierwszą wizytą w Ninja Park. Czułam się jak pierwszy raz na siłowni - do czego to służy, jak się to obsługuje no i jak wyjść z tego z twarzą. Miejsce samo w sobie jest fajne, szczególnie dobrze czują się tutaj dzieci. Na pierwszy raz jednak, lepiej pójść z kimś kto wie o co chodzi. Tak czy owak dziękuję, ręce bolały dwa dni ;)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.