JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)


Piaseczno
1 os.

30 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
30 zł

Legendarni japońscy wojownicy ninja cechowali się niezwykłą, kocią sprawnością. Poruszali się bezszelestnie, a żadna przeszkoda nie stanowiła dla nich problemu. Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi Twoją odwagę i zweryfikuje sprawność fizyczną! Niesamowity tor przeszkód, który będziesz musiał pokonać będzie prawdziwym egzaminem! Jeśli zdasz pozostanie tylko przywdziać czarny strój i wrócić do domu po dachach pobliskich budynków! Kolejny ninja wyszkolony!

Co obejmuje prezent?
Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikiem.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?
Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?
Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla nastolatki, prezent na Dzień Dziecka

Chcesz podarować komuś zaskakujący prezent? Trening Ninja w Extreme Warrior Park to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej sport! Może być prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, podarunkiem dla nastolatki lub dla nastolatka z okazji osiemnastki. Takim prezentem na pewno zaskoczysz! Voucher na trening ninja to spełnienie dziecięcych marzeń o zostaniu wojownikiem! To także doskonały prezent marzeń, który zachwyci każdego fana aktywności fizycznej - wybierz super prezent i wpraw bliską osobę w zachwyt!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Możliwość realizacji voucherów od poniedziałku do piątku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

24 z 61

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Magdalena K

Realizacja prezentu była jednocześnie moją pierwszą wizytą w Ninja Park. Czułam się jak pierwszy raz na siłowni - do czego to służy, jak się to obsługuje no i jak wyjść z tego z twarzą. Miejsce samo w sobie jest fajne, szczególnie dobrze czują się tutaj dzieci. Na pierwszy raz jednak, lepiej pójść z kimś kto wie o co chodzi. Tak czy owak dziękuję, ręce bolały dwa dni ;)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.