Szkolenie Strzeleckie dla Średnio Zaawansowanych | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Szkolenie Strzeleckie dla Średnio Zaawansowanych | Wrocław (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pasjonujesz się strzelectwem? Militaria to Twoje wielkie hobby, a do tego ukończyłeś kurs strzelecki dla początkujących? Czas jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła! Zapraszamy Cię na Szkolenie Strzeleckie dla Średnio Zaawansowanych, gdzie doprowadzisz swoje umiejętności do perfekcji! Połączenie działań taktycznych z elementami stresu i pozoracji pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanej już wiedzy i sprawdzenia jej podczas jeszcze bardziej wymagających zadań! Przygotuj się na ogrom wrażeń!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Czeka Cię pełne szkolenie z dziedziny strzelań bojowych. Połączenie różnych technik, działań taktycznych – przy użyciu elementów pozoracji z solidną dawką stresu, wpływa na utrwalenie posiadanych umiejętności kursanta podczas
wykonywania zadań opartych na pracy zespołowej oraz indywidualnej.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przygotuj się na aż 6 godzin intensywnych przeżyć!

Dla kogo dedykowany jest kurs?
Kurs dedykowany jest osobom, które ukończyły minimalnie dwa kursy wyszkolenia strzeleckiego pistolet, karabin kurs dla początkujących oraz posiadają aprobatę kadry instruktorskiej PROTECTAL na udział w kursie dla średnio zaawansowanych.

Gdzie mogę zrealizować prezent?
Strzelnica znajduje się w miejscowości Nysa, najbliższej miasta to Opole (55 km), Wrocław (80 km), Katowice (150 km). Szkolenie jest na tyle unikalne, że trafiają tu klienci z całego kraju.

Szkolenie Strzeleckie dla Średnio Zaawansowanych | Nysa | Wrocław sprawdzi się jako:
prezent dla taty, prezent dla chłopaka, prezent pod choinkę

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla mężczyzny— miłośnika militariów? A może ktoś z Twoich bliskich marzy o przeżyciu wielkiej, strzeleckiej przygody, a Ty chciałbyś podarować mu niezapomniany prezent świąteczny? Szkolenie Strzeleckie dla Średnio Zaawansowanych sprawdzi się idealnie dla tych nieco już obytych z bronią i taktyką bojową! To świetny pomysł na oryginalny prezent dla każdego miłośnika strzelectwa!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Plan szkolenia: Szkolenie organizacyjne dotyczące zasad bezpieczeństwa na strzelnicy otwartej oraz omówienie zagadnień realizowanych podczas kursu, wydanie kursantom sprzętu potrzebnego do prowadzenia ćwiczeń, przygotowanie się do ćwiczeń, poprzez trening na rozładowanej broni, 5 ćwiczeń strzeleckich (połączenie elementów manualnych z taktycznymi), ćwiczenie indywidualne podsumowujące wszystkie zagadnienia zrealizowane podczas kursu, podsumowanie kursu oraz wręczenie certyfikatów. Ilość amunicji: 9 mm – 50 szt. / 7,62 mm – 40 szt. Sprzęt: Glock 17, karabin AK, środki pozoracji, środki ochronne oczu oraz słuchu, pas, kabura, ładownica, kamizelka taktyczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PROTECTAL CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.